Új hozzászólás Aktív témák

  • kisstibcsi

    csendes tag

    Sziasztok! Én is megosztanék pár tapasztalatot. Az első Xiaomi telóm, Huawei Mate 20 pro után/helyett vettem. Itthoni hivatalos telefon, nem global, de vegyesek az érzéseim eddig.

    Ami pozitív:
    - jól összerakott, minőségi készülékház, szép a kijelző, jó akku üzemidő, gyors töltés, fürge, pörgős telefon, a kamera is megfelel nekem.
    - kellemes az egész összhatás, jó kézbe venni.

    Ami számomra érdekes:
    - az egyik legfájóbb pont, hogy gyengébben fogja a 4G jelét, mint a Mate. Ahol a szolgáltaó szerint kb a 4G lefedettség határán vagyok, a régin szépen megy még a net, a X13 már eldobja a hálózatot. Elég sok izzadságos percet tud szerezni ezzel nekem. Direkt kipróbáltam, volt, hogy 10 km-rel arrébb mászott csak vissza a 4G-re, mint a Mate20. Ez a rész gázos.
    - A csengőhangok beállítását esetlennek érzem, ráadásul nem tudom rávenni, hogy a kihangosítón is a csengőhangján szólaljon meg, tisztára ver a víz tőle.
    - hiányzik az értesítési led (tudiom, always on, de akkor is, a ledet nem kellett böködni).
    - A telefonkönyvben zavar, hogy nem tudom eldönteni, hogy keresztnév, vagy vezetéknév legyen elől a listában.
    Ami a legidegesítőbb, eddig nem jöttem rá, hogy ha nem a telefonkönyvben vagyok, hanem a tárcsázón, nem tudok ékezetes betűt tartalmazó névjegyet keresni, mert egyszerűen nem hozza be. Pl Drótos, a hosszú Ó miatt, nem adja be a 3, 7, 6, 8,6, 7 gombok megnyomására. Vagy láma vagyok és van rá megoldás?

Új hozzászólás Aktív témák