Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz joey04 #152 üzenetére

    Ez a gcam telepítése jobban fel van fújva, mint amennyire kéne.

    " az átlag nem tudja, hogy mi az hogy launcher, android verzió, stb. pláne nem gcam."

    Nem is kell tudni ezeket hozzá.

    "Pláne nem fogja tudni megoldani, ha valami gubanc van, ahogy az néha előfordul ha van gcam."

    Max crash-el egyet az applikáció(amióta elérhető a gcam, azóta használtam mindegyik telefonomon, egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor volt vele gond a több, mint 5 év alatt), mint ahogy előfordul, hogy iphoneon se tudtam megnyitni a gyári kamerát, vagy pedig xiaomin a gyári kamerát, mert annyit írt ki, hogy Kamera hiba. Ok lehetőséggel.
    Újraindítod a telefont, vagy bezárod megnyitod a programot, és működik. Túl van fújva ez is.

    "valóban, kocka fórumon, kocka szemmel nem űrtudomány."

    kb 3 kattintás, az semmilyen szemmel nem űrtudomány.

    "akik nem akarnak módosítani a gyári dolgokon, legyen jó úgy, ahogy kiveszed a dobozból, minden hákolás nélkül."

    Csak hogy tudjátok még a storeban is elérhető (igaz a jobbak mind fizetősen) másik kamera alkalmazás, aminek a telepítése ugyanannyi időt, energiát vesz igénybe, mint egy gcam telepítése, annyi, hogy azt nem a play áruházból telepíted(egyébként régen ott is elérhető volt, de nyilván a googlenak nem érdeke ez).

    Még mindig túlságosan fel van fújva ez a gcam telepítése mizéria.

    Aki eljut a telefon topikjába, az rá tud kérdezni, hogy van-e elérhető gcam, és melyik szerintünk a legjobb. Kap egy ajánlást, meg egy linket az apk telepítéséhez, feltelepíti, használja örömmel és abszolút megelégedéssel.
    A többiek meg picsogjanak, hogy jaj ezt meg azt kell telepíteni, de egy instagram profilból való kijelentkezés több erőt, időt és szaktudást igényel, mint egy nyamvadt apk fájl telepítése.

    Nem muszáj senkinek sem ezt használni. Ez szerencsére egy nagyon jó elérhető lehetőség, bárki számára, aki tud olvasni, értelmezni 2 mondatot, és van legalább 1 ujja amivel rá tud bökni a telepítés gombra. Minden más csak mellébeszélés, és felesleges flame, hogy bezzeg az elrohadhatatlan almánál úgy működik minden, ahogy kell - nem, ott sem működik mindig minden úgy, ahogy kell. Ahogy egyik gyártónál sem. Ahogy a Tesla önvezető is hibázik, ahogy minden hibázik néha.

Új hozzászólás Aktív témák