Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    válasz Steve1207 #82718 üzenetére

    Köszi, akkor én valószínűleg nem fogok a végére érni. Tegnap végigvittem, belekezdtem az újba. Állok kb. 15 órán, és 30-as szinten, de ezzel a sráccal nem annyira megy az aprítás. Közelharci fegyvere még 3-as szinten se túl jó, szóval kb. csak futkározok és a drónnal lövöldözgetek. Amúgy nagyon tetszik ez, hogy az ő oldaláról mutatja a történetet, de félek, hogy nem fogok a végére érni... Kár érte. Meg nekem olyan ellenfelek is bejönnek néha, amiket ezer évig püfölhetnék. Ehhez képest a csajjal szanaszét zúztam mindenkit.

    Más: belenéztem tegnap este a Surge 2-be. Hát az első fegyveres ellenfélnél viccen kívül 100x meghaltam, mert nem jöttem rá mi a bánatot kell csinálni. Vagy én voltam figyelmetlen, vagy nem volt olyan tutoiral buborék ami ezt elmagyarázta volna, úgyhogy végül egy töltőképernyő alá kiírt hint-ből kapcsoltam, hogy mi is van... Na viszont ezután már rendesen beindult a játék. Alig néhány halállal eljutottam a polipházig. Most azt mondom eléggé bejön, még ha marhára nem is vonz ez az implantátumos-jövős világ.

    Kár, hogy csak most, a kilépésük előtt találtam rá erre a két játékra, mert amúgy tök jó lenne nemrohanva, lazán kinyomni szépen mindkettőt.

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák