Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz .LnB #77465 üzenetére

    A gránát ott van valahol a közelben, csak fel kell túrni mindent. Több hasonlóval fogsz találkozni. De amire utaltam, az nem pont ők, viszont lesznek még ilyen pontok. Pl az egyik bolygós melléküldetésnél (amiket sokan meg se néznek, mert minek) vagy kivégzel egy bűnözőt a végén vagy nem. Mindkét verzió esetében lesz valami hatása később. És nem az első részben.
    A "nagy" döntéseket pedig érdemes alaposan meggondolni, leginkább azokat, ahol az a kérdés, melyik társad marad életben. Pl nagyon nem mindegy a harmadik részben, hogy hogyan oldod meg azt, amikor Wrex szembefordul veled. meg is ölheted, ki is békítheted, amitől valaki más lesz zabos egy kicsit. Vagy amikor a harmadik részben, csak azért, mert nem jó sorrendben próbáltam kimenekíteni néhány NPC-t, odaveszett az egyik legkedvesebb társam, annak négyszer ugrottam neki, annyira rosszul esett. Csak azért, hogy kicsit később döntenem kelljen, hogy ő marad életben a népével együtt, vagy egy másik a saját "fajával". Ők ketten ősellenségek, de ha végigcsinálod a "szerveres" küldetést, kiderül, hogy igazából mindketten áldozatok. Az, hogy a "szerveres" küldetést egyáltalán felveheted-e vagy sem, szintén egy korábbi "választásodon" múlik. Ráadásul, ha tényleg jól hozod meg a döntéseket, mindkét "faj" megmenekül és melléd áll. Az, hogy sok apró mellékfeladat unalmas önismétlésnek tűnhet, ne tartson vissza, mindegyiknek lesz valami jelentősége később. Persze a végcél azok nélkül is elérhető, de más módon és más lesz a végén az egész történet hangulata. Mindent végig kell nézni, mindent lescannelni, kinyomozni, lekövetni, mindenkivel beszélni, akivel csak lehetséges, különben hiányos lesz a sztori.

    [ Szerkesztve ]

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

  • vg

    addikt

    válasz .LnB #77465 üzenetére

    Az egy gránát módosító, mint a gránát módosításban tudsz kiválasztani a karakter képernyőn. Egészen addig úgy toltad, hogy se fegyvert, se semmit nem fejlesztettél benne? ;]

Új hozzászólás Aktív témák