Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve1207

    veterán

    válasz beyruth82 #109147 üzenetére

    Bezzeg anno nem célzókeresztet kaptál, csak azt, hogy tovább tudsz menni és rettentően örült mindenki :D A 7-8 éveseknek szánt Island saver is nagyobb kihívás logikailag pár ponton, mint egy "modern" sztori fps, ahol ész nélkül nyomod az RT félszemmel és már tovább is jutottál. A "gondolkodós" részt meg ledarálja a cutscene kb.
    De, ha már nehézség, kicsit itt is túl volt tolva a fejlődés, a kétharmadánál minden fegyver le volt gyártva, nem láttam ki a lőszerből, a képességekből már a 4. is közel max állapotban volt. Pedig csak pár save ponton kimentem darálni pár ellenfelet a környékről pluszba és elugrottam a környező ládákért :F A DLC-ket várom mindenesetre, nálam esélyes lesz akcióban, kérdés mi mindent hoz majd.

    Amúgy régen sok játékban voltak hasonló megoldások, de viszonylag korrektül megtalálták szerintem az összhangot a mostaniaknak, hogy időrabló se legyen az a pár puzzle, annyira egyszerűre voltak szabva, emellett mindig mondta, hogy hova menj. Persze lehet már én se akarnék komolyabbakkal vért izzadni manapság, de mégis visszahozott valamicskét.

    .

Új hozzászólás Aktív témák