Aktív témák

  • l.skywalker

    Topikgazda

    GY.I.K (Gyakran Ismételt Kérdések)

    A topikban az elmúlt időszakban leggyakrabban elhangzó kérdésekkel frissülő, dinamikus lista

    • Most vásároltam Xbox One konzolt? Mivel kezdjem? Mit csináljak? Először olvasd át ezeket, majd az egész összefoglalót böngészd át bátran. Utána ha maradt benned kérdés, keresővel keress rá a topikban. Végül, ha nem találtál megfelelő választ, kérdezz!

    • Milyen sorrendben érdemes az előfizetéseket aktiválni, hogy a lehető legtovább legyen Game Pass Ultimate-em? A Game Pass Ultimate-hez egyszeri promóciós átváltásra van lehetőség. Meglévő vagy újonnan vásárolt Xbox Live Gold ill. sima Game Pass előfizetésekre "rávásárolva" azok időtartamát Game Pass Ultimate-re váltja a rendszer maximum 36 hónap hosszúságra. Ha valakinek nincs még semmilyen előfizetése, annak érdemes a lehetőségei szerint a lehető legtovábbi Xbox Live Gold előfizetést vásárolnia, majd érvényesítenie a store-ban a 300 forintos Game Pass Ultimate csomagot (link). További nformációk a Game Pass Ultimate-ről... ITT

    • Megéri váltani Xbox One X-re akkor is ha nincs 4K-s megjelenítőm? Természetesen ez egyéni preferencia kérdése elsősorban, de technikailag az Xbox One X jóval erősebb hardver, mint az S és az S All Digital - ez a különbség érezhető a töltési időkben, a stabilabb FPS tartásában is. További információkért kattints... IDE

    • Nem tudom regisztrálni a kontrollert az eszközeim közé? Miért nem? És így hogyan tudok garanciális szerelést kérni rá? Kontrollereket nem lehet önálló eszközként regisztrálni. Amennyiben elromlik akár a géphez kapott akár az önállóan vásároltak esetében a garanciát így lehet érvényesíteni: [link]

    • Hol látom miket vásároltam meg? Az Order History-ban, a Microsof Fiókod alatt. LINK

    • Nem kapcsol be a gépem, mit csináljak? Először is: ne pánikolj. Másodszor: próbálkozz meg ezzel, ha ez sem segít akkor keresd fel az ügyfélszolgálatot vagy indíts egy szerelési igényt, amennyiben van még rá garanciád. Amennyiben már nincsen, csak egy szerviz fog tudni segíteni.

    • Xbox One S All Digital (XSAD) típusú konzollal hogyan tudok lemezes játékot lejátszani? Röviden: sehogy. Az XSAD konzol lényege, hogy nincs benne optikai meghajtó és külsőleg sem lehet hozzá csatlakoztatni vagy utólag hozzá "mókolni". Ezzel a konzollal csak digitális játékok játszására van lehetőség.

    • Az ingyenes xbox one-os live gold játékokat le tudom tölteni xbox one-ra, de az xbox 360-as játéknál, kártyaadatokat kér, pedig írja, hogy ingyenes. Miért? Az xbox marketplace és az Xbox360 fizetési rendszere eltérő a One-étól. Minden tranzakció, még a nullás is kíván fizetőeszközt. Kvázi 0 Ft-ért meg kell vásárolni és ehhez kell neki egy terhelhető eszköz, azaz a fiókunk alá be kell, hogy regisztrálva legyen egy érvényes bankkárty (https://account.microsoft.com/billing/payments)

    • Eladás előtt miket és hol kell beállítani? A gyári alapbeállítások visszaállítása az Xbox konzolon

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Aktív témák