Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz NyMRooD #99565 üzenetére

    Most a teljesítményről volt szó. :B

    De ha már az exkluzívok szóba kerültek -mert úgy veszem észre, h ez a PC-sek és a PS fanboyok legújabb vesszőparipája- akkor el kell, h mondjam, h szerintem mennyire túlértéket tényező ez. Három és fél éve van meg a boxom és ennyi idő alatt a Forza sorozaton kívül (ami miatt mondjuk a box mellett döntöttem anno) csak két exkluzívra tudtam tiszta szívvel azt mondani, h örülök, h nem maradt ki az életemből: a Halo 5 és a Gears 4. A Ryse még úgy ahogy elmegy de például a QB szinte értékelhetetlen számomra. -egyiket sem játszottam még végig, pedig itt vannak az accountomon.
    Persze megértem ha vkit ez jobban izgat, de szerintem az átlag gamer (mint én) nagyrészt multiplatform címekkel játszik. Én azokat szeretném a lehető legjobb minőségben a vásznamon látni anélkül, h gamer PC-t kelljen építenem és fenntartanom. :B
    De PS-en sem jobb a helyzet ezen a téren, sőt! Ott három játék jelent meg három és fél év alatt ami vmennyire érdekel: az Uncharted 4, a Last of Us és most a Horizon Zero Dawn. Ennyi és eggyel se több. Hónapokkal ezelőtt segítettem egy haveromnak PS4 Pro vásárlásban, és megbeszéltünk egy pár hetes gépcserét, h az ottani exkluzívokat is kijátsszam, de miután legalább háromszor elodáztuk ezt a dolgot már teljesen letettünk róla -ennyire érdekel kb. Egyébként nem túl bonyolult dolog megvenni egy használt gépet és miután max egy hónap alatt kijátszod az adott platform exkluzívait továbbadni szinte nulla bukóval.

    hackeeeee: Tényleg fura, h ennyi szakág bekerül ebbe a játékba. Remélem nem buknak bele. ;] Nagyon várom már.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák