Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xirtam

    veterán

    válasz keIdor #94 üzenetére

    Figyelj, ez megint egy olyan plusz, hogy most is tudsz zenét hallgatni miközben játszol. Van amikor használom 2-3 órás Forza futam van hogy nem.

    Az pedig, hogy tényleg nem csak arról szól, hogy van Józsika aki gamer, hanem van család, akik esetlegesen néha leülnek filmezni, vagy megboldogult anyám. Ez számomra megint csak szimpatikus. Igazat megvalva a SONY-nak rengeteg olyan húzása volt ami számomra kellemetlen. És amúgy is Xbox párti voltam ebben a generációban. Így most eléggé elvakult vagyok SAJNOS!

    De eleve a Forza az egyik kedvenc franchise-om! Így nekem már ez miatt is megéri az új gép. Az XLive fejlesztése csak hab a tortán, a skype megjelenése szintén. Remélem a 15 új játék nem tartalmaz kinect játékot. És megvárják a Kinect berobbanását kicsit!

    Érdekes év elé nézünk! :) Jó lesz ez, de azt se szeretném ha valamelyik gyártó elhúzna. Minél kiélezettebb egy piac , az annál jobb megoldásokat szül. De az Xbox One és a PS4 is 5-6 év múlva a jelenlegi koncepciójának egy teljesen más irányát fogja képezni!

Új hozzászólás Aktív témák