Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz lacy86 #83981 üzenetére

    Amúgy tényleg megszokható a kontrolleres FPS célzás, még ha nem is olyan könnyen. Nálam ilyen korszakok vannak, van amikor konzolon játszom, máskor meg visszatérek PC-re. Több váltást is megéltem már.

    De azt kell mondanom ahányszor ismét egeret és billentyűzetet fogok a kezembe egy FPS játéknál, mindig olyan mintha "hazatértem" volna. Intuitív, természetes, megszokott, szinte az anyai szeretet sugárzik bele a tenyereimbe. :DDD

    Én anno úgy váltottam Xbox360-ról PC-re, hogy akkoriban toltam a Bad Company 2-t konzolon, már akkor több évnyi megszokás bennem volt, mert a fő platformom az X360 volt, jól is ment viszonylag, de amint összeraktam a PC-t, Steam-en megvettem a BC2-t és rögtön, mindenféle átállás, meg újra megszokás nélkül még jobban ment a játék.

    Most meg szintén több évnyi PC-zés után visszatértem Xboxra és olyan kegyetlen béna vagyok, hogy nem győzök bocsánatot kérni BF1-ben a saját csapatomtól. :) Jobb is ha inkább beleülök egy repülőbe, az eleve kontrollerrel jobb, mint az egér+bill.

Új hozzászólás Aktív témák