Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz parandroid #81470 üzenetére

    Szerintem úgy, hogy a 2. eszközön nem fogja engedni a játékot egy időben. De nem tudom, csak nekem így lenne logikus. Próbálja majd ki valaki innen. :)

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • mobal

    MODERÁTOR

    válasz parandroid #81470 üzenetére

    Ahonnan indul a videó.

    Szerk.: G2A-ról Master Chief collectiont merjek venni? Feltűnően olcsó...

    mobal,

    [ Szerkesztve ]

    "Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

  • Alien83

    senior tag

    válasz parandroid #81470 üzenetére

    Na sokszor előkerül a téma, és sokan kérdezik és sokan nem értik, látják át, nem baj. :)

    "(#81456) JamesHun

    "és mi van ha egyszerre játszok PC-n és xboxon
    tudok saját magammal multizzni pl?"

    (#81457) Csapoati

    "Nehezen, mert egy account alól megy."

    Értem én, hogy digitális, de ha egy gépen van az egész család minden profilja, ahova én a saját profilomra megveszem az FH3-at, és nekem van goldom is, akkor ha jól tudom (de lehet, hogy tévedek, ezért kérdezem):
    - családtagom saját profilja használhatja a goldomat, tehát tud játszani online,
    - gépen lévő másik profil tud játszani az általam vett digitális játékkal,
    - én mindeközben játszhatok a play anywhere alapján ugyanezzel a játékkal pc-n,
    tehát tudunk egymással multizni.
    Ezzel együtt van egy olyan érzésem, hogy ez nem ilyen egyszerű. Hol bukik (ha bukik) a gondolatmenetem?
    mobal:
    Melyik? Mert a videóban több játékkal is játszanak...
    p"

    VÁLASZ:!!!!!!!!!!!!

    Igen!
    Tudtok játszani többen!!!!

    Ha vásároltok Play Anywhere játékot!
    TUDTOK.

    MÉGHOZZÁ!

    1 profilra megvett játék, vagy GOLD előfizetés, osztható X1+X1 gépen! Vagy X1+PC-n! vagy PC+PC közt.

    A lényeg hogy a játékosok LÉPJENEK be a profilba és kezdjék el a letöltést!
    Ha megvan kiléphetnek a profilból! ÉS JÁTSZANAK egy tetszőleges saját profillal!
    GOLD-hoz HOME-olni kell.

    Legutolsó infók alapján kb 10...azaz TÍZ hardverre tölthetőek le az 1 profilról megvett tartalmak, amik UTÁNA játszhatóak egy tetszőleges másik porfillal!

    Tudomásom szerint vagy 10 a LIMIT, vagy korlátlan, nem tudom.

    DE 2 fél 100% garanciával 1 megvett játékkal 1 azon időben 1más ellen tudnak multizni!
    Független a platformoktól!
    (már ha értelemszerűen a szerver lehetőséget ad, de hozzáférés biztositva lesz)

    ITT a kulcs mondat az hogy a megfogalmazás nem mindegy!!!!
    NEM 1 profillla tudsz játszani 2-en! HANEM 1 PROFIL JOGAIVAL!
    Vagyis 1 profilba elinditani játékot csak 1 időben 1 fél tud....ezért kell kilépni letöltés után, és egy másik akár teljesen friss profillla csak rányomni az inditásra. :)

    Remélem sokaknak választ adhattam.

    PS4-en van korlát, ott kizárólag 2 ember tud egyszerre, és ebből az egyiknek kötelező az adott vásárlást lebonyolító profilt használni, de ennyi.....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák