Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • godzsy2

    senior tag

    válasz gyuribácsi88 #6820 üzenetére

    Csak nem hagyott nyugodni este a CoD és elkezdem a Squad módot tolni, hogy fejlődjek és ne az alap class fegyverrel játsszak. A Saqud mód lényege, hogy csak egy online játékossal sorsol össze és a maradék 9 játékost botokra állítja, így két osztag játszik egymás ellen, mindkettőt online játékos vezeti. XP pontokat és squad pontokat lehet kapni és nem kell a rangokat elérni, hanem meg lehet vásárolni ezekre a squad pontokra a perkeket, fegyvereket... stb.

    Na, ha csak ezzel ez egy online játékossal sorsol össze, akkor minimális a lagg. Játszottam vagy másfél órát, sikerült annyi pontot összehozni, hogy be tudtam állítani azt a class-t, amit szerettek. Kipróbáltam hajnal 3 óra körül a multit is és akkor már 26ezren voltak fent. Valami német srácokkal sorsolt össze és szerencsére már itt sem laggoltam annyira. Első is lettem egyből. :D

    Úgyhogy egyelőre megnyugodtam... bár annak nem örülnék, ha mindig csak hajnalban lenne jó a live. :)
    Jövő héten karácsony, remélem tényleg megugrik majd az online játékosok száma itt európában is.

    Viszont a sok kemper-láma elég idegesítő tud lenni, több is lesz belőlük itt live-on, mint warezba voltak. :(((

Új hozzászólás Aktív témák