Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Def26

    félisten

    válasz negyven2 #2376 üzenetére

    Figyu, a fikázások mellett mindig vannak dicséretek is. Abból kell kiindulni, erőt meríteni és ezekre lehet építeni. Hogy ez a létszám kevés? Hát merjék bevállalni.
    Ezért írtam, hogy szerintem más gondok is voltak itt. Túl nagy vállalat az MS, hogy megriadjon pár ellendrukkeren. :)

    Mindegy is, majd kialakul ez. Én abban bízom, hogy a live -hoz nem nyúlnak, mert az úgy tökéletes ahogy van.

    [ Szerkesztve ]

    Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

  • Helmoras

    őstag

    válasz negyven2 #2376 üzenetére

    Elég érdekes dologról beszélsz szépen megfogalmazva, leírom az én álláspontomat.

    Most épp a kinect-nél tartunk mint módosítás, de volt már itt a folyamatos internet is illetve a használt vagy nem használt játékok témaköre, ha egy cég jelen esetben az MS innovativ akar lenni új dolgokat behozni akkor a feladata az hogy kellőképp prezentálja és meggyőzze a leendő vásárlóit arról hogy ez a termék/módosítás/innováció nekik kedvez, illetve értük készül. Az új kinect speciel nem valami nagy innováció, az elődjét látták az emberek kipróbálták, az újat nem szeretette meg a cég a leendő vásárlókkal eléggé eddig. (gameplay, gameplay, gameplay), így arra alapoznak hogy olyan lesz mint az első, legalábbis a játékok lényegében hasonlóak lesznek csak szebben jobban gyorsabban. Ekkor miért ne mondhatná azt hogy neki nem kell?

    Szerintem nem azzal van a baj hogy a microsoft fejleszt és innovativ, hanem az ahogy az egész tálalva van, nem meg szeretettni akarta ezt az egészet a vásárlóival hanem tényként közölte hogy ez lesz mert mi kitaláltuk ha tetszik ha nem, mellé alig állítva konkrétumokat hogy ez miért lesz jó, és bizony voltak hátulütői ami nem tetszettek és szóvá tették az emberek, ebből lett az hogy elkezdtek hallgatni a felhasználók kéréseire és változtattak amivel szerintem nincs semmi gond. Csak azt nem tudom ezt előre így tervezték, csak a jelenlegi "internet népe" gyorsreagálású már nem olyan mint anno 2005-ben és az egész fordítva sült el, vagy az előrendelési számok sarkallották erre őket, vagy csak egyszerűen szeretnének megfelelni az igényeknek, és ezért változtatnak az eredeti terveiken.

  • idegen lény

    őstag

    válasz negyven2 #2376 üzenetére

    Ha ilyen jól tudsz angolul, akkor a #2369 lényegét le tudnád írni, mert engem nagyon érdekelne, hogy miben jobb ez a kontroller a PS-énél, vagy csak miben különbözik tőle?

    [ Szerkesztve ]

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Új hozzászólás Aktív témák