Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szimszonos

    őstag

    válasz icemad #211905 üzenetére

    Sajnos mindig vannak vérpistikék akik fotelből hatradőlve inkább leócsárolnak minden más játékot csak hogy azt bizonygassák hogy csak az a jó amivel ők játszanak.És ha valakinek nem tetszik az ami nekik,akkor jönnek az ilyen "tiltólistás" dumával.Szerintem ez már lejárt lemez,unalmas..Nekem az RDR2 meg a Witcher 3 nem tetszett egy kicsit sem még sem fikáznám le egyik játékgyártó céget sem.Maga műfajában kiemelkedő játékok biztos de nem az én világom.Pl a GTA V meg tetszik,mai mapig jatszok vele pedig Rockstar az is mint az RDR2.Van akinek más az izlése nincs is azzal gond.

    [ Szerkesztve ]

  • elder troll

    senior tag

    válasz icemad #211905 üzenetére

    Ubi nálam is tiltólistás lett a div2 után, persze a vérfanboy-ok foggal körömmel védik, ha már rátalicskáztam 30-40e forintot. Egyik napról a másikra játszhatatlanná tették a játékot némi "aprópénzért" cserébe (szándékosan rontva a játékélményt nemfizetés esetén), egyik fórumtársunk szerint nem voltam szerencsés, hogy pont akkor fulloztam ki a karakterem (saját noob szintemen), és kezdtem volna el erősebb nehézségi szinten. Az előugró hatalmas insert coin feliratok tették egyértelművé, hogy nemfizetés esetén oboakoncert lesz a reward. Gyakorlatilag egy falevél rezzenésétől nb1-es focistákat megszégyenítő módon csuklott össze a karakterem. Még az utcára sem mehettem ki, mert a legkisebb ellenfél is csukott szemmel és hátrakötött kézzel pusztán a homlok ráncolásával kinyírta a karakterem, ami előző nap közepes ellenfeleket egyhitelte buksi lövés esetén. Azt írták, ha farmolok még 40 órát, akkor talán nem lesz annyira nehéz. Csak ugye szívjon 40 órán keresztül, akinek kedve van hozzá.
    Persze ez csak 1 vélemény, és biztosan bele fog kötni egy fanboy annak ellenére, hogy néha beleolvasva a témába javarész bugokról szól.
    Szóval ilyen bandát (ubi) elvből nem támogatnék többször. Idővel megvettem volna a kieg-et, de első körben az alapjátékot "fejeztem" volna be, ha hagyták volna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák