Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz pzstm #211050 üzenetére

    Remek, 360 PS2 mind évekig húzták gond nélkül.

    A One gennel már az első perceim óta csak a gond van, vettem egy fekete kontit géphez: Recsegett ropogott szét kellett szedjem és alá kellett támasszam a burkolatot...

    One S: Első perctől kezdve még EnergySaveben is tök véletlenszerűen elkezd éjszaka menni, pörög kicsit, leáll. A gyári kontija triggere félhulla csak nem volt még kedvem gariztatni (Úgy is csak egy másik használtat amit kitudja ki és miért küldött be kapnék vissza és kötve hiszem, hogy a burkolatot pl cserélik. Igen ilyen téren vannak averzióm, hogy használt cucc felejtős...) mondván itt a fekete. Most meg konrkétan 11 hónaposan nem akar lemezt olvasni és még most sem egyértelmű a hw hiba mert akkor full shutdown után sem kellene működjön.

    Már keresgélem a dolgot de ez a hiba szellem a gépben kb... Volt akinek hosszabbító volt akinek egy frissítés hívta elő SŐT a support oldalon írják néhány gép Instant On-ban hajlamos rá ergo tedd energia takarékosba, ez a hivatalos álláspont.... :DD És mindig gari lett a vége a sztoriknak amiket eddig találtam volt akinek 2 hónap után ismételt a refurb gép. Valahogy nagyon elveszi a bizalmam. Kicsit sajnálom az elmúlt 2 hétben összerendelgetett játékoknak az árát már... :W :U

    @csuvicsuva: Nem vagyok humoromnál bocsi 2,5 hónapja se motor se közösség csak itthonról tanulás szívás és akkor még a tavaly április 30.-ai konzol is lekönyököl? Dejóó :DD Esetleg tudsz valamit a májusi frissítésről ami segíthet?... A DPD sebességét elnézve két hete a jelenlegi helyzetben (Kipufogó angliából) 2-3 hétig biztosan nem lenne konzolom ha leadnám. Plusz ha külön jönnek még a csere kontit is bukhatom hála a postának akik nem az első csomagom "tüntetnék" már el...

    @icemad: Köszönöm, akkor jól saccoltam az időt... nem úgy volt, hogy küldenek egy refurbot? Konti fixen így megy nem? Konzolra is több helyen olvastam, hogy felújított cseregépet kaptak vissza.

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák