Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz NyMRooD #152487 üzenetére

    Én egy kicsit máshogy közelíteném meg a dolgot. Tök jó hogy eladtak egy rakat konzolt, de mennyi az aktív előfizető rajta. PS Plus ez jelenlegi állás szerint olyan 35 millió, Live Gold előfizetői adatot csak tavalyról találtam ami 48 millió volt.

    Számoljunk 5 $-al havonta az akciók végett leátlagolva.

    175 millió dollár vs 240 millió havonta.

    Mert az alapvetés, hogy a konzol önmagában nem elég bevétel. A saját exkluzív stúdiók inkább presztízsberuházások, a Microsoft az Xbox-ra már rég mint szolgáltatásra gondol, nem pedig csak egy konzolra.

    Én speciel csak multiplayer játékokat játszom, mert a single player címek rohadt egysíkúak és buták történetvezetésben (nekem nem kell előadni hogy de a last of us, meg a többi single csoda milyen érzelmi hullámvasút, B kategóriás színészek szinkronizálnak videójátékokat némi mocap-el. Az összes forgatókönyve egy vicc csak a beleélés faktora nagyobb mert játék). Ergó én már cca 7 éve fix bevételi forrás vagyok az MSnek ami annyit jelent hogy fizettem már az 5$-al számolva 420 dollárt. Tehát még egy konzol árát kifizettem már csak azért, hogy játszhassak online egy minőségi rendszeren:)

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák