Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #22718208

    törölt tag

    válasz l.skywalker #150129 üzenetére

    ....és mire megveszed az új gen.-t , majd szépen bejelentik abból is az x-et , meg a 8k -t meg ki tudja mit még :-) és már megint egy régebbi konzolod lesz. Ki van ez találva és jól van tálalva is :-)

    Más

    Csak hogy ne fussak egy fölöslegrs kört!
    Az akciós 3 havi (2500ft) game passt meg tudom venni ,egy mezei 3000ft -os feltöltőkártyával?
    Volt már pass-om , de épp nem aktív!
    Van a konzolvilágnál vagy 5000pontom amit erre épp jó lenne elkölteni.

    [ Szerkesztve ]

  • adalbert1

    veterán

    válasz l.skywalker #150129 üzenetére

    Eleinte nekem is megfordult párszor a fejemben az X-re váltás - ha nagyon jó áron akcióban meg lehetne venni BF során, akkor talán, de még szerintem akkor is 70k-ban lenne a váltás az 500-as One S-ről, és úgy, hogy nincs 4k megjelenítőm, illetve jó esetben heti 4-6 órát megy az Xbox, ez szerintem számomra nem érné meg.
    Grafikából nekem bőven elég, ami most van, ahhoz képest, hogy a 90-es évek közepén hogy tátottuk a szánkat az első 3dfx kártyán futó játékok újságokban megjelenő képeire, már nagyon nagyot fejlődtünk - ami nekem lényegesebb lenne, hogy egy stabil framerate-tel, élvezhető sebességgel fusson minden (illetve a mai napig tervezem a Warcraft 2 és Panzer General 2 újrajátszását, szóval én sem tartom magam grafika junkie-nak).

    A BC-t én saját részről már nem tartom annyira lényegesnek, mint amennyire örültem a bejelentésekor - a saját felhasználói tapasztalatom az, hogy talán 1 db 360 játékkal játszottam kb. fél órát, szóval egyáltalán nem lényeges, én szerintem még ezen a generáción végigjátszom a rá megjelent játékok közül azokat, amik érdekelnek.

Új hozzászólás Aktív témák