Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alexios

    veterán

    válasz kazuma921 #123249 üzenetére

    "illene" kiadni mindenre, ami létezik.

    Pont ez a lényege az exkluzívaknak, hogy miatta használj egy platformot, ugyanilyen system seller volt anno a Halo is pl.

    A play anywhere szerintem egyértelműen a kényszer szülötte jelenleg, hogy később mi lesz talán a MS sem tudja, de egy darabig nem félteném. A BC hasonlóan, bár ez pl. egy olyan dolog ami a játékosok elég kis százalékának fontos, de a jelenlegi helyzetben (úgy, hogy hátrányban vannak) muszáj nekik lenni a "jófejnek"

  • NyMRooD

    őstag

    válasz kazuma921 #123249 üzenetére

    Én mindenhol azt olvasom, hogy a következő konzol generáció (ha lesz és nem csak egy féllépés lesz megint ami után a jelenlegi alap hardver kiesik) kompatibilis lesz visszafelé mind a két oldalon. Eddig ezt - többek között - a generációnkénti architektúra váltás akadályozta, de a mostani és következő generáció között nem valószínű, hogy lesz ilyen, még csak beszállító csere sem (grafikus chipet még vehetnek az nvidia-tól, de az intel még az ms-nek sem fog egyedi procit gyártani, mert neki az nem kifizetődő). Tehát most már lehet gyűjteni mind a két oldalon a játékokat. (bár ms féle bc-t a sony-tól ne várj)

    l.skywalker - #123257: Szerintem nem az a lényeg, hogy egy exclusive-al hányan játszanak, hányan veszik meg vagy hogy mennyire lehet velük felvágni hanem az, hogy hányan veszik meg miattuk a konzolt, pl Halo, Forza, Last of Us, Uncharted, Mario, ezek szinte bármennyi konzolt eladnak pusztán azzal a ténnyel, hogy játszhatod őket - még ha végül nem is fogod mert éppen jön az új Cod vagy AC.

    [ Szerkesztve ]

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák