Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axlfsi

    veterán

    válasz l.skywalker #102395 üzenetére

    Igen, Gold előfizum van...

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

  • Sentinel80

    aktív tag

    válasz l.skywalker #102395 üzenetére

    Skywalker, részben cinizmussal írtam le a gondolataimat, hisz végül is EA accessel együtt már 3 előfizetés szerencsés tulajdonosa is lehet valaki, miközben ha lenne egy, ami színvonalasabb, többet érne.

    Ahogy olvasom más helyeken is, elégedetlenek az emberek azzal amit a pass ban látnak.

    Másrészt, sose feledje aki leírja, hogy neki nem okoz gondot a havi +1-2000ft, hogy van olyan akinek igen. Van akinek meg kell néznie mire költ, mire nem.

    Én azt mondom, látva több piactér, használt x360, xb1 korong árát - ha csak 1-1 címmel játszik valaki, akkor érdemesebb elöszőr szétnéznie, mielőtt előfizetne valaki a gamepass ra, hisz a sajátja lesz a game, ha megunta eladhatja, beadhatja konzolshopba pontokért, de az is lehet, hogy nem is költ többet, sőt.

    Nyilván tudja jól a microsoft is, hogy hogy egyensúlyozzon aközött, hogy ad is valamit, de mégse.

    Amúgy látva 1-2 game en belül a multis játékélményt (vagy annak hiányát) + a gold felhozatalt, egyenlőre nem győzőtt meg, hogy jövőre hosszabítsam. Jó móka meg minden, de..lehet csak egy jó game hiányzik ehhez, kitudja. - lehet a SWBFII lesz az..

    Én szerencsés vagy balszerencsés módon megvettem az alap battlefront egyet, de hacsak valaki nem minimalista, pár nap után erősen érzi, hogy jé mennyi map, de egyik se a sajátom:) Olyan mintha a játék menüjét, meg a 6 ból 3 map ot kaptam volna meg egy game árán:) azaz a game 40% át kb.

    Amit írtál jópofa, hogy ,,játék" közben is adnak lehetőséget fizetni, hogy legyenek extrák, de ugye a 19k árcimke mellé remélem teljes single player kampányt kapunk és nem fog repülés közben a Luke, please insert your bank card to the force - felirat feltünni :C :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák