Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haris

    őstag

    válasz pn4hvq #53508 üzenetére

    Nem.
    A haris csak simán a nevemból transzformálódott még általános iskolás koromban.
    Hárs Péternek hívnak. Péter akkoriban annyi volt, hát nem is tudom 4-en biztos voltunk az osztályban, ezért elkezdtük egymást a vezetéknévból képzett becenevekkel nevezni. A Kovács lett kokó, a Hajdúból lett Ájdú (leírva angolosan Ido) stb
    Nekem valahogy a Haris lett, aztán amikor elindult a PC-s világ, elhagytam az elejéről a nagygbetűt, hogy ne kelljen a shift-et is megnyomni.
    kb ennyi.

    A "gitárhíró" meg úgy indult, hogy pár éve egy haverom áttért One-ra, neki volt egy gitár + dob szettje 360-ra.
    Kérte hogy segítsek eladni a gépét a játékait meg amije volt 360-ra, de a guitarhero-t nem hirdette.
    Mindent eladtam itt hardveraprón, és mondtam neki hogy ha még megvan, kipróbálnám.
    Megtetszett, mondom neki megvenném magamnak, erre nekem adta ajándékba.
    Így megfertőződtem. Mivel nálunk is 3 gyerek van, elkezdtem keresni még gitárokat. Itthon vagy nem lehetett kapni, vagy horror áron, így ebay-ről kezdtem keresgélni.
    Akkoriban tele volt angol és német eladó gitárokkal a bay. A legolcsóbb 8€ volt, a legdrágább 35£ Szóval így sem volt olcsó.
    Sajnos a legtöbb eladó nem hajlandó mo-ra küldeni semmit, de egy ismerősöm pont kint volt Németországban 2évig, hozzá kértem a szállítást (általában németből ingyen volt, ami Angliából jött, ott volt 8£ a szállítás) Ő meg hazahozta amikor jött.
    Így vettem DJ hero-t meg egy csomó játékot.
    Szóval épp szerencsém volt. Ma sajnos ez már nem játszik.

    Na ez jó hosszú lett bocs

Új hozzászólás Aktív témák