Új hozzászólás Aktív témák

  • HagaNRG

    őstag

    Csak én érzem így, vagy a Matrix rabjai lettünk, vagy nem tudom, de kb. két hónapja vagyok napi vendég ebben a topicban és folyamatosan azt érzem, mintha 2-3 naponta ugyanaz a 3-4 kérdés ismétlődne és kerülne kitárgyalásra.
    Ezek sorrendben:
    1. Mi a különbség az E és a Slim között?
    2. Megéri-e a tescos 39 ezres X360 az árát, vagy lesz-e még olcsóbb is?
    3. Tudok-e játszani LIVE-on/offline külföldi/használt játékokkal?
    4. Ha 10 perc próbálgatás után nem bírok az FPS-ekkel kontrollerrel, akkor lehet-e venni egeret/átalakítót a boxhoz?
    5. Milyen kábellel tudok HD képet varázsolni a lapostévére, ha ilyen/olyan/amolyan kiementes X360-am van?

    Ennyi. Olvassatok vissza próbaképp bármelyik oldalra, tutira eme 5 téma valamelyike van porondon....

    Amivel nincs is baj, de azért valamennyire olvassunk már vissza ezek után! (ezt üzenem minden új belépőnek- én is így kezdtem- de azért ennyire talán mégsem. Tehát ne kérdezzétek meg századszorra, hogy miért nem tudtok kontrollerrel FPS-ezni, mert mindenki így kezdte. A kisfiamnak is megy az autó össze-vissza a Forzában most még, de ő csak két éves. Mégsem mondom neki, hogy kérdezze már meg a fórumozókat, hogy mi a baj. Majd megtanulja és kész, ő is tudja.
    Ha a GHOSTS és a Battlefield 4 a hónap top játéka konzolokon, akkor nagy eséllyel meg lehet tanulni irányítani ezeket nem is gyengén....

Új hozzászólás Aktív témák