Keresés

Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz Prof01 #26746 üzenetére

    Sziasztok.
    Elnézést a késői válaszokért most végeztem a melóval :)

    Sajnos ami az Alaplapon van speciális csatlakozású,így nem tudom a PC ventiket csatlakoztatni hozzá.
    Bár lehet hogy tudnák hozzá szerezni,de egy a gond hogy hiába a jobb venti,ha a box csak 20% pörgeti azt is. :(((

    (#26747) szpal17
    Köszi :R
    Nem kis meló volt szét kapni elsőre féltem nehogy elkurj@m a lapot amikor leszedtem a bordát a CPU ról.
    A szemét jól meg fingatott az X szorítójával ami a borda bütykei által fogatták fel egy mélyedésbe :W
    Már a 3 játék fagy,így sajnos nem hiszem hogy szoftveres lenne.
    A gép nem mondjuk ki a nevével van használva,és módosítva.
    Jt@golva nincs,csak fl@sh van rajta.
    Töltésnél szokott leni,vagy Intro,és menet közbeni pont tovább töltésekkor.
    Gondoltam hátha segít a hűtés módom,de majd ki derül.
    Az elméletem az volt,hogy a bazi nagy hűtő borda ami a CPU hűti nagyon belóg a 2 memóriára amit fentebb ecseteltem.
    Sajnos a 2 db olyan közel van,hogy közé egy nagyon vékony ceruza férne el,így a meleg bent rekedt levegő ami a ratyi venti vezérlésnek köszönhető átforrósodott.
    Azon nem módosítottam semmit mert akkor ki kéne vágnom a bordát a francba,hogy alá tudja tenni egy ragacsos bordát.
    Csináltam egy képet átmenetileg nagyon szépen elszívja a meleget,így a gép műanyagát meg fogva kb a vincseszter környékéről elfogadhatóan langyos.
    Ha nincs rajta a venti akkor hamar átmelegszik a borítás is legalább +40C fok környékére ami eléggé aggasztó.
    Ezzel a ventivel hamar elcuppantom a meleget,így nem nyomja le a nagy borda az alatta lévő borda nélküli ramra a meleget.
    Jelenleg futtatom most is a gépet miközben írok egyenlőre nincs fagyi.
    A gépet használtam vettem amit 2 hónapig használtak,és módoltak.
    Gar papírt is kaptam,de a mód,és a bele piszkálással tudom el szállt.
    Olvastam sokaknál elő fordul a lassú venti vezérlés miatt tartósabb játszás után fagyások.
    Sajnos hiába Slim,és jobb hűtés mód sok baj van ezekkel is.
    A Hana Chip ami legrizikósabb ennél a szériánál.
    Semmi hűtés borda,így a képen látható nagyobb bordával megoldottam csupasz barátunkat.
    A játékokat HDD-re másolom,és lemezzel a meghajtóban HDD-ről játszok.

    (#26748) sanyirigo
    Köszi már néztem nagyon szép,és dizájnos :R
    Állítólag van aki tesztelte a hő fokokat amikor ezzel használták a gépet,és sajnos elkeseredett volt az illető.
    Alig volt hűvösebb,és a ventije az sem szabályozható,és lassan teker mint a boxban lévő.
    HA lehetne állítani a vezérlését,és csutkára lehetne tekerni megfelelő RMP vel akkor be neveznék rá,de kipufogó csőnek túl drága lenne. :)
    Link elnézve a szándék fontos :R
    A képen lehet látni,hogy a gépből jön ki egy tyúkbél,de azt úgy szeretném meg oldani,hogy gép ne keljen hozzá hanem valami 12v táp vagy valami amint külön tudnám üzemeltetni.

    Kép

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Aktív témák