Új hozzászólás Aktív témák

  • lbalog

    tag

    nnna eddig szórakoztam a karival, sajna semmi képpen nem megy :O!
    HIS x800pro ICEQ nemVIVO chip: 0424AA sorozat szám: GC0513.1 Szóval akinek ilyen van az ne is erőlködjön...bár az 552/572-es órajel egész szép a 2ns-es ramoktól :). Igazából azt akartam megosztani veletek, hogy volt egy két érdekes húzása a karinak:
    amikor először írtam be az xt biost a controlpanelen szépen kiírta, hogy x800XT, az atitool meg persze belevigyorogta a képembe a 12 pipe-ot, visszaírtam az eredeti biost és újra szöszmötöltem a chippen egy kis szélvédőfűtőszál javítóval, hátha csak nem jó a kontakt és újra xt bios írás: erre mit ad az isten az ATItool csak 8 pipe-ot lát!! b..dmeg ... csináltam egy 9800-as karit :Y Igaz még nem volt felrakva a catalyst. Majd caty 4.5béta/4.7béta/4.8béta/4.9béta fel ( hmm..tényleg csak bétákat tettem fel :F ) és szerencsére megvan a 12 pipe de xt biossal is csak pro-nak ismeri fel a driver de persze xt órajelekkel megy és a wdm drivert is fel akarja pakolni ??? Szóval most már az XT biosával is pronak látja az XP csak xt órajelekkel hajtja meg. Ja és csak úgy mellesleg 1x (és sajna többször nem tudtam megismételni bár prntscr van róla) kidobott egy 15200!! pontos D3DMARK03-ot! Tudom, hogy csak valami programhiba volt, de olyan jól nézett ki :C
    Mikor lesz R520???

    --roger--

Új hozzászólás Aktív témák