Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz LosBlancosRM #47 üzenetére

    azok szenvednek 99%-ban valami bug, hiba miatt akik azokat a beállításokat, lehetőségeket piszkálják, amik droidból jöttek át

    értelmezz. tudom, nehéz. :) segítek: van egy kis réteg, akiknél előjn valami bug. ennek a kis rétegnek a nagyon nagy része droidról váltó, vagy visszaváltó user, akik a droidon megszokott dolgaikat és működést próbálják előcsalni, és ezen funkciók valamelyike miatt bugba ütköznek. de "jó úton" halad az ios, még megnyitják az nfc fizetést, még bepakolnak pár tesreszabhatóságot, és pár éven belül droid lesz. Amúgy az állításod már ott is elbukik, hogy szerintem a droid sem bughalmaz. Csak én személy szerint több problémába futok bele, ha azt használom, ahogy az a neked linkelt válaszban is le van írva. btw nem is minden droidból átvett dolog bugos, ezt sem állítottam. :) ha válaszolni szeretnél, adok neked egy különleges pennát.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák