Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #57919488

    törölt tag

    válasz Yodamest #76926 üzenetére

    Hat szerintem a Vanilla kedveloket egyaltalan nem fogja erdekelni a grafikai ujitas, sot. Lehet inkabb nem kellene belenyulni semmibe mert meg a vegen egy tort Vanilla koroket ver majd a Blizz "ujragondolt"Vanilla-ra :P
    Vanilla 2.0 felesleges. Inkabb csinaljanak szepen alap Vanilla, TBC es WotLK realmeket es kesz.
    A havidij tema szerintem alap, vanillaban is az volt most is az lesz :DDD

  • Plata

    félisten

    válasz Yodamest #76926 üzenetére

    Jézus anyám,az első verziótól a parókám is égnek állt.
    Ha F2P lenne classic az durván szívás lenne.Minden istenverte majom odatódulna,egyrészt sok idiótát jelentene,akinek 99%-a rinyálna hogy milyen nehéz a Wow,meg a városokban cseszegetné a jó népet hogy adjon neki pénzt vagy egyebet. :Y

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz Yodamest #76926 üzenetére

    100%, hogy nem lesz f2p. Trialnak borzalmas, mivel semmilyen szinten nem tükrözi a jelenlegi WoW-ot, az ahhoz vonzódó embereket max. elrettenti. Ráadásul "beetetésnek" se jó, mert ha valaki mégis ott ragadna, akkor se előfizetéssel, se kiegekkel, se mikrotranzakcióval nem tudják lehúzni. Én négy utat látok:
    a) Ha van aktív WoW előfizetésed (plusz értelemszerűen legalább az alap WoW), akkor mehetsz classicozni
    b) Ha van aktív WoW előfizetésed, és megvan az épp legfrissebb kieg, akkor mehetsz classicozni (mondjuk ezt nem hiszem, pénzügyesek oldaláról logikus lehetne, viszont túl nagy felháborodást váltana ki).
    c) Ha van aktív WoW előfizetésed, és megvetted a Classic "kieget", akkor mehetsz classicozni
    d) Nem kell előfizetés, de meg kell venned a Classic "kieget"

    Utóbbiban az lenne a ráció, hogy mivel új tartalom nem jön hozzá, igazából a Blizznek sincs sok költsége vele, plusz egy realm régiónként (és azért meglepne ha annál többre lenne szükség) elveszik a többi között, max support oldalon lesz egy pici plusz, de azt meg marketingként be tudják nyelni (ha valaki "csak" classicozik, akkor is nagyobb az esélye, hogy megvesz valami más Blizzardos cuccot, mint ha meg se nyitja a battle.net-et).
    Szerintem az a) vagy a d) a legvalószínűbb, attól függően, hogy mennyire terveznek új kontentet belerakni (nem hiszem), illetve hogy előzetes kalkulációik szerint mennyi költsége lesz a Classic fentartásának. Ha sok, akkor a), ha kevés akkor d).

    Telda:
    Ha bejön a dolog, akkor esélyes, hogy csinálnak minden kiegből egy realmet (vagy legalábbis az elég régiekből, ami jelenleg BC + WotLK, Cata szerintem még nem elég nosztalgikus, meg ahhoz képest azért jóval kevesebb is a változás, így nem biztos lenne rá igény). Ha végeztél az egyik kieggel, akkor az ottani karakteredet pedig át tudod "másolni" a másik realmre (ezt Classic -> aktuális kiegre tuti meg fogják csinálni, hogy ha valaki úgy érzi, hogy mégis szeretne friss WoW-al játszani, akkor ne az tartsa vissza, hogy már megszerette a kariját).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák