Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laceszgamer

    addikt

    válasz #57919488 #65442 üzenetére

    Igen, elején én is bizakodtam, hogy végre megint egy " komolyabb " hangvételű kieg lesz...

    Sorjában vélemény, bár sokban szerintem nem különbözik a közvéleménytől enyém se.

    Garrison: Jól hangzott az elején, de már akkor sejthető volt, hogy az altokkal már inkább nyűg lesz mint fun, akár anno a MoP-os kertészkedős placc... ez ugyan az csak kicsit megkavarva. Egy-két alkalommal még fun felépíteni, utána már kötelező nyűg inkább, ship meg ugyan ez, annyi poénnal, hogy lassabban jön hozzá a nyersanyag és mellé elején elpusztulnak a hajók is akár.
    Emberek 90%-a másra nem használja már a helyet mint goldos küldik farmolására.

    Camera: Vicc kategória szerintem is... két percik még vicces, de amit mellé toltak... egy kétsoros bekezdés a patch notesba, többet nem ért volna.

    Twitter vagy FB integráció vagy mi: Ezt tulajdonképp használja valaki? Szerintem sokan nem is tudják hogy létezik. :D

    Napizás erőltetését úgy ahogy van elfelejthetnék, Tanaan sem szól másról mint a napi " kötelező " dolgokról. Nem tudom erre mikor ébrednek rá, hogy az emberek utálják, ha monoton valami, igaz, MoP-hoz képest ne panaszkodjunk, amennyi ott volt.

    Raideken ami kegyetlenük hiányzik és nem értem mért nem tették be mert, nem hiszem hogy nagy fáradtság lett volna: Valami hozzá tartozó frakció és mellé pár repus item, leginkább fun itemek, petek mountok, legalább lenne értelme hogy az ember még néha ellessen erre-arra és nem csak timesink lenne a trash, főleg a 10. alkalom után.

    Ugyanígy rakhattak volna be opcionális bossokat. Mint Ulduarban Algalon stb.

    Legendary rendszer meg ahogy van számomra elbaltázott, ez az adjunk mindenkinek egyet, csak legyen ereje kifarmolni... egy keleti MMO-ba jobban illik szerintem. Köpenyt még anno összeraktam pár altnak is, de itt már semmi kedvem hozzá, hogy utána még hétről hétre mászkáljak a +3ilvl-ért is több karival.

    5 fősek: Itt nincs gond, csak kéne több.... oké Timewalking... első alkalom után inkább fárasztó ahogy elmúlik a nosztalgikus érzés. Hozták volna fel őket 100-ra és lehetne haladni normális tempoban emgfelelő gearrel, nem így direkt lassítva a tempot... Mythic viszont tetszik, igazából az a nehézség lehetne részemről az alap HC is, legalább nem csak rohanás és done lenne.

    PvP tekintetében annyira nem tudok nyilatkozni, ami számomra gáz volt, mikor Ashrant átalakították. Addig premade teamekkel lehetett értelmesen tolni, utána meg.... jóformán a szerencsén múlott, hogy vagy olyan csapat lesz amelyikkel lehet játszani vagy épp free farm leszünk az enemynek... nem tudom mért kellett ezt csinálni a Blizznek, ami működött azon mért kellett változtatni.

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Új hozzászólás Aktív témák