Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrGonzo22

    őstag

    válasz kenwood #64252 üzenetére

    Gore-t még nem próbáltuk meg; ezen a héten Council és Killrog volt a két progress, mindkettő meglepően könnyű volt Iron Reaver/Kormrog-hoz képest. Gorefiend azért is para, mert nem tudom majd használni a legjobb trinketjeimet... kénytelen leszek mythic BRF trinketet használni, mert a többit (mage-nek amúgy messze nem BiS; desecrated ins meg a reaver piston) elvitték a warlockok, shadowpriestek main specre:) Heroicban pedig hetek óta nem eset, bonus rollt meg heroic bossra nem szívesen használnék el... Na mindegy, még lesz 2x2 loot esély addig, szerintem mainre már senkinek nem kellenek a guildből, mondjuk offban lesz rá verseny rendesen:) Az viszont előny, hogy van 3 hunter és 4 mage, melee alig, ez elvileg jó setup gorefiendre.Addokra nagyon erős a dps a guildben, Killrog alatt szinte nem lehetett érzékelni az addokat, olyan gyosan haltak, ha Gore-on is jó lesz az add dps, akkor tudok menni class trinkettel, és akkor csak a PoF-ot kell cserélnem valami másra (kazzak vagy mythic BH trinketem van, az igazi persze egy hc/mythic insignia lenne).

    Ha hozzád hasonlóan túl lennék már a mythicen is, akkor persze én is lemondanám az előfizetést.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák