Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz kenwood #61154 üzenetére

    "ha mondjuk egy maraton vegig van kamerazva ,es valaki kiszurja,hogy egy 5 kilometeres szakon nem latjak ot,es ott motorral teszi meg a tavot,akkor jogos a gyozelem,mert a hulye szervezok erre nem gondoltak ?"
    Nem jó a példa. Nem használtak a boss fight során semmilyen olyan eszközt, ami nem lenne megengedve a játékban ("motort"). LoS-olást használtak, meg egy class spellt. Semmi mást.

    "Sztem ha az adott gearben 99%-os teljesitmenyt kell nyujtani,hogy lemenjen a boss,es talal vki egy trukkot,amivel eleg 95-98 is,az kreativ.
    ha viszont ez a trukk 80%-ra viszi ezt le,akkor onnantol minden mas info irrelevans,foleg az,hogy "erre a hibalehetosegre nem gondolt a blizzard,ezert legit a kill""

    Ilyen alapon a játékosbázis felét ki lehetne bannolni jó eséllyel, mert nagyon sok olyan dolog lehet bossokon, de raideken kívül is, amire a fejlesztők nem gondoltak, és a játékosok leegyszerűsítették. De hogy konkrét boss fightot is mondjak, ott volt Ra-den esete.

  • Arnold2

    őstag

    válasz kenwood #61154 üzenetére

    A példád szerintem nem helytálló, mert az szín tiszta csalás. Ez nem.
    Hogy hogy érezném magam WoW-on belül, hogy a W4-ik helyért folyó csatát elbukta a guildem? Fogalmam nincs. De ha egy hét után sem érkezne semmilyen kék hozzászólás az ügyben, szerintem mi is megpróbálnánk.
    És igen is a Blizz sara, mert szerintem ha valakinek, akkor nekik mindenre kell gondolni pont az ilyen esetek miatt. Vannak ott elegen és ha jól tudom már van egy raid teszelő részlegük is. S az, hogy eddig nem jött állásfoglalás/hotfix szerintem azt jelenti, hogy legit a kill. Majd meglátjuk.

    De látom nem fogunk megegyezni, ami nem baj, emberek vagyunk :)
    S inkább azt kívánom mindenkinek, hogy olyan guildben raideljen (már ha szeretne) ahol a world first 10-es lista egy elérhető és fontos cél :)

    (#61157) Skyhunter: Ensidia, tényleg :) Elég nagy WoW port kavart annó a trükkös megoldásuk Ők már nincsenek, nem? Beolvadtak valahova ha jól emlékszem.

    [ Szerkesztve ]

  • Shamy

    tag

    válasz kenwood #61154 üzenetére

    A lényeg, hogy mi van tiltva, és mi nincs.
    Ha tiltott dolgot használsz, az gáz. Ha game mechanics-on alapuló dolgot használsz ki, pláne basic abilityvel, akkor az okés. Ennyi. Ezt egy monk tank meg tudta oldani, jó neki.

    Más kérdés, hogy az account sharinget egyértelműen tiltja a szabályzat, mégis annak használatával lett meg a WF Methodnak. Ezt el is ismerték később, és nem lett belőle semmi, pedig ennél gusztustalanabbul nem lehet csalni. Egyértelmű tiltás van rá, tehát ha a másik guild nem használja, mert tiltva van, az jogosulatlan előny az azt használó guildnek. Mégse bannoltak érte senkit.

    Elég szomorú. Sok a zsé a wf-ben, és mindent megtesznek a játékosok, hogy ővék legyen, tiszta emberi viselkedés ..... "anyjukat is eladák egy wf-ért"....

    Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

Új hozzászólás Aktív témák