Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolverine

    félisten

    válasz Terrorista #251 üzenetére

    Na szóval, a lista legtöbb eleme innen letölthető: [link].|.rprogi meg innen: [link].

    A lista:

    - alsó/felső fekete csík és karakterlap átalakítás: Skinner
    - táskák: OneBag
    - action barok (egyúttal a bagbar és a menubar felülre tétele, átméretezése): Bartender3
    - minimap: simpleMinimap vagy Squeenix (utóbbit nem ismerem, így nem vagyok biztos benne, melyik...)
    - chat: Prat
    - unitframe: agUnitFrame (ma már javasolt a Pitbullra váltás...)
    - felső panel: FuBar; a rajta levő pluginok: a BT3, a Prat és az agUF beépített pluginnel jön, ezeken kívül van még TopScoreFu, SkillsPlusFu, ModMenuTuFu (ehelyett inkább ma már Niagara ajánlott), BagFu, MailFu, SilverDragon, PerformanceFu, MoneyFu, LocationFu, ClockFu és QuestsFu
    - nem látszik, de tudtommal ElkBuffBart is használ (vigyázat, a fenti linken van ElkBuffBar és ElkBuffBars is, utóbbi az újabb, de még instabil alfa állapotú!) és Cartographert is...

    Na ezek letölthetők a fenti linkről és frissíthetők a fenti progival.

    Amit egyéb UI-s oldalakról kell levadászni, és biztosan van: KTM Threatmeter, AFTooltip, HitsMode, CT_RaidAssist, ItemRack, NaturEnemyCastbar. A többiről kérdezd Petie-t, ha erre jár :DDD (mellesleg én a CT_RA-t oRA2-re, a NaturEnemyCastbart Antagonistra, az ItemRacket ClosetGnome-ra cserélném, és talán a MoneyFu helyett is lehetne AuditorFu... illetve ha nem akarod átskinezni a Blizzes frame-eket, alsó/felső fekete csíknak elég az Aperture.)

    Ezek mellé ajánlott még a korábban említett SpamSentry is goldspammerek ellen. DPS listázásra a DamageMeters vagy az SWStats, ha pedig elég egy egyszerűbb addon erre, amelyik nem menti az adatokat, a Violation.

    Yahh, addonügyekben (raidaddonokat kivéve) szerénytelenség nélkül én számítok itt a legtapasztaltabbnak, kérdezz csak nyugodtan ;)

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Új hozzászólás Aktív témák