Új hozzászólás Aktív témák

  • John_Doe

    senior tag

    válasz Bigiordas #1469 üzenetére

    Hogy őszinte legyek hogy melyik gépet mikor és ki fogja kapni nem tudom de a korábbi tapasztalatok alapján leírom mit gondolok. Ajándék tankot repülőt szoktak adni ünnepek alkalmával mindenkinek például tavaly karácsonykor adták a kínai tier 2-es Hawk III-at vagy előtte a fwjlesztő cég születésnapjára az orosz tier 3-as I-15bis DM-2-t. De ajándék lehet valami eseményen kiosztott kód is pl valami játék rendezvény ilyen a Gamescom vagy újsághoz adott ajándék gép. Vagy akár internetes bajnokság közvetítésén is lehet nyerni. Én így nyertem egy német tier 2-es Fw 56 Stosser-t. Ezek mind tier 2, tier 3-as gépek. Ebből gondolom hogy az XP-31 és a Ha. 137 a közeljövőben kiosztott ajándék lesz. A Fantome viszont tier 4-es amiről nem tudom mi lehet a szándékuk vele.
    A másik csoport inkább későbbi eseményekhez köthető szerintem. Ami csak tesztereknek elérhető (egyenlőre) az azért van mert éles körülmények között akarják tesztelni és még finomítani a gépet. De mivel oda az van írva hogy prémium és ajándék, szerintem a két tier 2-es ajándék gép lesz a tier 5 és tier 6 pedig megvásárolható prémium.

    Shal'kek nem'ron!

Új hozzászólás Aktív témák