Keresés

Aktív témák

  • marked one94

    őstag

    válasz Murder3 #8824 üzenetére

    Szerintem meg ha van pár értelmes csapat társ akikkel össze lehet dolgozni akkor nagyon szórakoztató egy játék. Ha egyedül mész kilősz 2-3 tankot utána vesztetek az egész utálatos dolog, mert te tudod hogy jól csináltad a dolgod csak a társaid voltak hülyék. pl a héten volt egy csatám, már csak 2% HP-m volt jön szembe velem egy tank amit nem tudok már kilőni és akkor az utolsó pillanatba felbukkan egy csapattársam és megmenti a s*ggem ez nagy királyság volt, szerintem... és az ilyen kis apróságoktól jön meg újra a kedvem a játékhoz. Ezért várom már a mini platoont hogy valakivel össze tudjak dolgozni.

    You'll Never Walk Alone

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Murder3 #8824 üzenetére

    De legalább annyi együttműködés lenne a játékosokban, hogy addig tartsanak össze amíg a csapat meg nem szerez egy akkora előnyt amiből már könnyen lehet győzelmet kihozni!
    Az nem elég motiváció, hogy vesztes kör esetén a kapott XP és kredit mennyiség nagy részét elbukja?

    Nekem csak ez idegesítő egyedül, hogy emiatt nem lehet rendes tempóban fejlődni, mert a többségnek tökre mindegy, hogy nyerünk vagy veszítünk én meg vagyok annyira hülye, hogy hajlamos vagyok taktikázni, ezért rendszerint magamra maradok aztán jól ledarálnak a francba...

    Magasabb Tierben jobb a helyzet, mert ott aki csak killekre utazik az legalább igyekszik úgy tenni, hogy közben valamilyen szinten a hasznára legyen a csapatnak és tisztában van vele, hogy az a harckocsi amit hajt az mire való (pl: TD nem rushra és az arty sem védelemre).

    De hozok más példát: Rendszeresen játszom a Battlefield: Bad Company 2-vel, ahol ennél sokkal kevésbé számít a győzelem a kapott XP-t tekintve, de még így is fényévekkel több a csapatjátékra való hajlam! Pedig itt inkább arra motivál a játék, hogy csak a killek érdekeljenek, semmi több... Ezzel szemben a WoT egy kicsit motivál arra, hogy győzz, mert az hozza a zsíros XP-t, mégis sokkal kevesebb csapatjáték van itt sima "publicon" vagy randomban.

Aktív témák