Keresés

Aktív témák

  • stork13

    aktív tag

    válasz Iron Funeral #6710 üzenetére

    Ebből az egy esetből semmit sem lehet leszűrni.
    Szintén Himmelsdorf-on a hegy alatti utat védte a T95 és virkir a 4502-vel. Én a merőleges utcán vártam őket T29-el. Szemből 4502, IS-4, 2xIS-3 meg valami kicsi még. Mind meghalt. Virkirt kilőtték, a T95 72-76% körül fejezte be. Természetesen steel wall lett.
    Itt nagyon OP volt.
    Redshine-on magyar srác volt vele, elbuktunk és támogatás nélkül oldalról/hátulról megették, de így járt volna az összes többi T9-es TD is.

    Ott ahol a csapat értelmes és bevédi az oldalát/hátulját: kilőhetetlen. Egy dologtól kell félnie: az arty-tól.
    A sebezhetetlenségért cserébe a sebességet kell feláldozni. Ha a bázist véded nem érdekes, illetve ha hátulról támogat akkor is oda lehet érni vele bárhova (max 500 métert kell menni vele). DE vissza már nem. :)
    Mindenkinek mérlegelnie kell mi számít neki, mi fekszik a játékstílusához és így választani ágat (Object 704, JT, T95).

    A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

  • vhw

    addikt

    válasz Iron Funeral #6710 üzenetére

    Állítólag van valami bug a T95 frontján-lövegpajzsán, másrészt, ha időben kapcsolnak az ellenségnél, és HE-t töltenek be (netán a pénzesebbje gold ammot), akkor gyorsan szétlőhetik, ezek a tier9-10 ágyúk HE-vel 2-300at is sebezhetnek, mellette tönkre vágja az ágyúját. Na meg ha valahol feltűnik mindenki azt kezdi el lőni... Ettől sokkal jobb lesz majd a T30 TD-ként, bár gondolom annak is igen lebutítják a torony forgásisebességét, mint most a M10-M36 párosnál.

    virkir: a meló miatt jóformán csak hétvégén tudok játszani, másrészt meg... csak a 6.7-tel fog jönni a M103 legfrissebb infók szerint, szal még 2 hónap biztos van addig... stock T34-el meg aligha lesz idegrendszerem játszani :D most már kikapcsoltam az elit tankokon a legénység fejlesztést, gyűjtöm az xp-t hátha át kell váltani.

    [ Szerkesztve ]

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Aktív témák