Keresés

Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz scyllarus #29952 üzenetére

    Nagyobb agyu felszereleset mindig jol meg kell fontolni, nem mindig az a nyero.

    Francia TDk pl. hasznalhatatlanok a top agyujukkal, olyan brutalis a celzasi es/vagy ujratoltesi idejuk.
    Legalabbis nalam az S-35CA-n a stock agyu jott be, ugyan kicsiket sebez, de gyorsan tolt, pontos, es eleg nagy a penje ahhoz, hogy atusse a nagyobb tankokat is.
    Kozepso agyunak nincs penje.
    Top agyuval minden melleloves/lepattano utan a falat kapartam, hogy 12mp mulva lehet csak ujra probalkozni.

    ARL V39-nek a kicsi 90mm-esenek nincs eleg penje, mindenrol pattog, nagy 90mm-esnek meg horribilis a celzasi ideje (2.9 sec), igy mire raszukulne a celkereszt az ellenre, addigra mindig atcammog az agyu altal loheto tartomany tuloldalan, lanctalp megmozditasatol viszont kezdodik a celzasi ido elolrol. :W
    Ami nekem bevalt az a 105mm agyu. Ugyan lassabban tolt, meg pontatlanabb, mint a masik ketto, de nagyobb az alpha dmg-je.

    Ahogy nezem az AC Mle 46-nal is ez lesz a helyzet, 2.9 sec a 100mm agyu celzasi ideje, plusz annal mar egy ezres a loszer darabja. :(
    Ugyhogy marad rajta a nagyobbik 90mm. Gyorsabban celoz, nagyobb DPM, olcso loszer, mi kell meg?
    Penje meg boven eleg ahhoz, hogy a T8-as heavyk hasat szembol sebezze.

    Tudom, kene vennem par EGLDt, ha lesz felaron felszereles akcio.
    Eddigi nemet+amcsi TDimre sosem kellett, igy multkor eszembe se jutott, hogy vegyek...

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Aktív témák