Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #43783936

    törölt tag

    válasz hpeti84 #71259 üzenetére

    Töltésgyorsító+optika.
    Ha sebezni nem is, de legalább spottolni tudjak.

  • dvids

    aktív tag

    válasz hpeti84 #71259 üzenetére

    Optikát ajánlanám én is a SuperPershingre. A látótáv sok szituációban nagyon fontos, én minden szinte minden medium tankra rakok, még erre a lassú kvázi-heavy ócskaságra is.

  • #43783936

    törölt tag

    válasz hpeti84 #71284 üzenetére

    A fokozott szellőzés BIA-val kombinálva 5%-ot dob az összes értéken, és gyakorlatilag minden tankra ajánlják.
    Erről nagy vita szokott lenni, hogy mennyire éri meg.

  • Diarmand

    senior tag

    válasz hpeti84 #71284 üzenetére

    Ami nekem van. Rammer, Stabi és Csigaszem. Kihasználva a páncélját, az összes nyílt mapon be lehet állni olyan helyekre vagy úgy, hogy nehezen lőjenek be (már ha látnak), te meg spottolj. Én imádom így, rengeteg spot sebzés össze lehet vele szedni és arra nagyon jól adja a kreditet.

  • jr1994

    addikt

    válasz hpeti84 #81581 üzenetére

    Én is megvettem most leárazva a SU100Y-t. Még nem sokat mentem vele de nagyon fun és a tog-nál jobb kredit farmra is.

    WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

  • echterion

    nagyúr

    válasz hpeti84 #81581 üzenetére

    Mivel második acc-ra kell és fontos a fun faktor, így most erre hajlok. :))
    Kár, hogy most nincs tesztszeró, ahol kipróbálhatnám.

    **********

  • echterion

    nagyúr

    válasz hpeti84 #81586 üzenetére

    Egyre jobban megjött hozzá a kedvem.

    A többieket is kérdezem: tényleg van ilyen "elállási" lehetőség prémtank vásárláskor? Én még nem hallottam erről, csak az SP-nél lévő visszavásárlási témát ismerem.

    **********

  • Jolet

    őstag

    válasz hpeti84 #81608 üzenetére

    ez a teljes levél:

    Dear player,

    Your payment 4808811 in the amount of 2.56 EUR was received on 2014-12-30 09:27:43 UTC. Your order number: 0b3e09ea900611e4a77038eaa78b2fac. The payment method you used: CreditCard.

    In-game item FCM 36 Pak 40 on Sale was transferred to your account.

    Your purchase has already been transferred to your account lunczgabo and is available in the game.
    You may have to log in and out of the game client to see your purchase in your profile on World of Tanks official website.

    You have the right to withdraw from this purchase contract within 14 calendar days without giving any reason. The withdrawal period will expire after 14 calendar days from the day of the conclusion of this purchase contract.

    To exercise the right of withdrawal, you must inform us,

    Wargaming Public Limited Company
    105, Agion Omologiton Avenue, Nicosia 1080, Cyprus

    e-mail: support@wargaming.net
    phone: +357 22 864444
    fax: +357 22 864454

    of your decision to withdraw from this purchase contract by an unequivocal statement (e.g. a letter sent by post, fax or e-mail). You may use the model withdrawal form you find under http://content.wargaming.net/Withdrawal%20Form.docx, but it is not obligatory.

    You can also electronically fill in and submit a withdrawal form on our website via this link: https://eu.wargaming.net/support/. If you use this option, we will communicate to you an acknowledgement of receipt of such a withdrawal on a durable medium (e.g. by e-mail) without delay.

    To meet the withdrawal deadline, it is sufficient for you to send your communication concerning your exercise of the right of withdrawal before the withdrawal period has expired.

    Effects of withdrawal:

    If you withdraw from this purchase contract, we shall reimburse to you all payments received from you under this purchase contract, including the costs of delivery (with the exception of the supplementary costs resulting from your choice of a type of delivery other than the least expensive type of standard delivery offered by us), without undue delay and in any event not later than 14 calendar days from the day on which we are informed about your decision to withdraw from this purchase contract. We will carry out such reimbursement using the same means of payment as you used for the initial transaction, unless you have expressly agreed otherwise; in any event, you will not incur any fees as a result of such reimbursement.

    If you requested to begin the performance of services under this purchase contract during the withdrawal period, you shall pay us an amount which is in proportion to what has been provided until you have communicated us your withdrawal from that purchase contract, in comparison with the full coverage of these services under the purchase contract.

    You lose your right of withdrawal, insofar as the purchase contract is a service contract, after the service has been fully performed and if the performance has begun with the your prior express consent, and with the acknowledgement that you will lose your right of withdrawal once the service has been fully performed by us.

    You lose your right of withdrawal insofar as the purchase Contract comprises the supply of digital content which is not supplied on a tangible medium if the performance has begun with your prior express consent and your acknowledgment that you thereby lose your right of withdrawal.

    Please note that due to technical limitations we cannot warrant that payments made by you via certain list of payment methods determined in Terms of Service will be reimbursed to you via that same payment method.
    In this case you agree that reimbursements for such payments will be facilitated by us via another means of payment, e.g. via transfer of money to your bank account. In any case, you will not incur any fees as a result of such reimbursement.

    Best regards,
    Wargaming.net Team
    www.wargaming.net

    WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

  • MinionFlasH

    senior tag

    válasz hpeti84 #93891 üzenetére

    Nagyszerű választás, Rlazolt sajnos nagyon rég láttam(tuk), pedig Ő is sok mindent lerakott az asztalra. Szerintem nagyon jó irányba fog változni a topik a kisbossok hatására! :D

  • emre

    veterán

    válasz hpeti84 #93891 üzenetére

    Köszönöm a bizalmat. Az off topikba írtam, hogy vállalom ha bekerülök a legjobb 4 közé.

    Más:

    Ezúton szeretném felhívni a szavazók figyelmét hogy használják ki a 4 jelölési lehetőséget, ne csak egy emberre szavazzanak. A moderátorok is négy nevet fognak kérni. Illetve ha felmerülne újabb név akkor azt tudassák a szavazást kiírók valamelyikével. Nekem személy szerint nyunyu és Fel hiányzik kicsit. A szavazás még egy darabig nyitva lesz hogy minél nagyobb létszámmal nyílváníthassanak a topik látogatói véleményt.

    Egyébként ha elnyerem a tisztséget az olyan posztok mint Jagada utolsó megnyilvánulása instant törlésre fognak kerülni. Szóval aki hőbörögni szeretne és él benne a vágy hogy véleménye megmaradjon az utókornak annak továbbra is ott az off topik. ;)

    Furkoo:
    A téma összefoglalóban benn van az eff és a wn6 számítàsi képlete. A wn8 meg kis google munkával megtalálható.

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

  • mcwolf79

    veterán

    válasz hpeti84 #94109 üzenetére

    Igaz én még kb. 5-6 meccset toltam az "új" SP-vel, de tényleg bitang lett a frontja. Beforgatva, ficánkolva 8-9 heavy-k szenvednek vele. így már azt mondom van értelme annak a tanknak. Nagyon ráfért már egy kis buff. Ha már nincs sebessége, penje, sebzése akkor legalább valamennyi páncélzata legyen. Szóval eddig nekem bejön. Jó köröket lehet vele menni.

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

  • hesszan

    aktív tag

    válasz hpeti84 #94303 üzenetére

    köszi mindenkinek a válaszokat!

    (#94283) ballington
    én minden tankkal örülök ha prém nélkül pozitív :d [protom nincs passz]

    (#94285) Furkoo
    az a baj, hogy ami már ki van maxolva azzal nem szívesen játszok, mindig az új tank kell ami még nincs meg :D szóval t5-6ba akkor megyek vissza ha 3x 5x szorzó volt, és akkor is csak első csatáig. [mondjuk az elején hamar elrohantam T8ig az orosz HT vonalon, utólag látszott is a statomom h játszani még nem tudtam de is3 már megvolt.] Kredit küldiból nálam nagyjából megállt. két hét alatt kb 3 sikerült be. De amikor még adta jött akkor tényleg pazar volt.

    (#94293) Emu
    15-20 csata nekem is megvan ált. ha leülök. Amikor a T5-6ban toltam akkor volt prém. Ki fogom próbálni. 2-300? nekem nem igen fog összejönni [fullos tankokkal 100 feletti legényekkel]

    (#94296) Angel1981
    JT88 sztem fizu után beruházok rá, ellenfélként találkoztam sokszor vele, jóféle tanknak érzem

    (#94303) hpeti84
    stug IV-ben van 4 fő német TD legény első skill 70% körül a maradék kettő meg így járt :S
    t29: 1+86% nem annyira kigyúrtak. (is3-ban 2+70% osak vannak su100ban 2+90%) T29 Egyik kedvenc tankom ha beadja. De mivel mindig van 3-5 tank amin lehetett fejleszteni ezért mostanában nem játszok vele. (és ez lehet hiba hogy mindig azokkal játszok amiket húzok, nem azokkal amiket szeretek) az túlzás hogy tudok tornyozni, de tény a keményfeje tetszik és ha tudom használom (remélem a jt88 is ilyen kemény lesz, ellenfélként tapasztalom a "ding"-et). A t32-t meg konkrétan gyűlöltem, semmit nem ütöttem át, engem meg t9-10ben mindenki. (el is adtam tegnap gyorsan akció előtt 5000szabad xpt rátolva, hogy ne kedvezményes áron adjam el és bízok benne hogy az M103-ra meglesz a pénz top of the tree alatt) Illetve egy t34 ha szembe jön nem fosok be. egy JT -től inkább. + itt mint írtam pénznyomda kell a játékélmény másodlagos, toggal se jókedvemben játszok de kezdem megismerni megszeretni. [t34-en el se gondolkozok, su122-44-en viszont elgondolkoztam]

    hmm. wotlife. Kösz! a t29-et miből szúrtad ki? [kv3-at tudtam mikor eladtam hogy nem kellett volna, de kredit+legények+felszerkó kellet a kv-4re] Na akkor mégegy tank a vásárlólistára

    Sungdurung

Új hozzászólás Aktív témák