Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz Quan-Chi #97312 üzenetére

    Valahol már láttam a fekete színű skálázást is a sok közül csak nem tudtam hol de így hogy írtad már rátaláltam. Ettől függetlenül nem jó az xvm konfigom mivel ezt a skálázást felülírtam.
    Nem, nem sértődöm meg majd lesz jobb vagy épp nem. :)
    Alapjába véve mint tudjuk nem szeretek olvasni a videókat sem tartom sokra persze jó és hasznos tud lenni de úgy gondolom konkrétan nem ér fel a saját tapasztalatokkal.
    pl. az ajánlás követően találomra leszedtem egy KV-1 replayt de az hogy pusztában állva/barangolva 5 tankot úgy lő ki hogy szinte vissza sem lőnek rá vagy nem kerítik be rögtön 3- an 4-en esetleg a sunyi TD sem kapja le az orbitális mázli vagy épp a troll amx csaták nézése teljesen felesleges.
    Azért ránézek hátha lesz valóban oktató videó jellegű is köztük.
    Weak spots guide ajánlást köszönöm.

    wwenigma

    Annyira nem akartam még az xvm aktiválást sem mert kb pont le....om hogy ki mit használ de az már annyira nem fer szerintem. Ezek a statok sem mérték adóak ahogy olvasom mivel vannak hiányosságai így valótlan értékeket jelenít meg. Max. tényleg arra lehet jó hogy egy vélhetően profibb játékost kövessek aztán majd lesz valahogy.

    rlazol

    Ha jó a szürke megjelenítés akkor passz pedig tuti felülírtam és majd igyekszem pirosba vagy feljebb küzdeni magam. Hozzáteszem ahogy olvasom az off topikot is, nem én vagyok egyedüli a rossz csatákat illetően.
    Esélylatolgatást eddig sem érdekelt mert nem is volt kijelezve de tény hogy semmit nem jelent csak egy kalkulált érték mint a többi.

    Balesz1899

    Néha szoktam követni a halál utáni eseményeket vagy épp terepszemlét tartok az olyan helyeken ahol még nem jártam.

    lacibacsi

    Köszi neked is és vissza is veszek a tempóból. Tegnap este már csak a KV-1-el mentem és megvettem rá mindent csak még nem elit.

    ddt500hu

    Nem tudom, biztos csal a játék.
    Különben mint ahogy kezdtem a nyavalygást vagy ahogy később lacibacsi mondja.
    Alap tanként megvásárolva is simán bedob + 2 -es tierbe és ez a jellemző. Nem egyszer pl a sivatagba, dombok közt csak a helyem kerestem mire kiszedett az arty vagy tényleg annyira elől voltam hogy csak a csattanásokat számolhattam. Esetleges lövéseim pedig főként pattantak vagy ép hogy csak sebeztek az 1000+ -os csodákon.

    jagada

    Biztos igazad van és bocs hogy nem javulok és láma kérdéseket teszek fel cirka 1 hónapos játékmenet után, zéró utánaolvasás mentesen.
    40 múltam, eddig szinte csak autós árkád később szimulátor játékokon nevelkedtem, néha napján valamelyik korábbi tomb raider széria amikkel egy éve felhagytam és egyáltalán nem gondoltam volna hogy ennyi törődést igényel a lövöldözős játék.
    Igyekszem felnőni a feladathoz és addig is csak olvasgatok.

Új hozzászólás Aktív témák