Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz AT1S #9188 üzenetére

    Megnéztem két prém tankom statját, amikkel talán - nem talán hanem tényleg - a leggyengébb vagyok:

    Super P. (26 csatával)
    win ratio: 50% (rosszabbra tippeltem volna)
    hit ratio: 75%
    dmg ratio: 0,75
    kill/battle: 0,38 (borzalmas)
    kill/death: 0,5 (szintén :U )
    átlag alatti eff: 707,41
    átlag dmg: 901,65 (harmatos tudom :((( )
    átlag XP: 647 (siralmas)

    Type 59 (492)
    win ratio: 41% (legszarabb)
    hit ratio: 67%
    dmg ratio: 0,74
    kill/battle: 0,53 (szégyen)
    kill/death: 0,74 (lehetne jobb)
    átlagos eff: 957,66
    átlag dmg: 797,89 (még harmatosabb :((( )
    átlag XP: 500 (siralmas)

    Egyszerűen nem tudok ráérezni a két tankra......Type-al nem is tudom mikor mentem utoljára :F
    Ha lenne rá mód, hogy egymás között eladjuk a tankjainkat, már eladtam volna szerintem vkinek....nyílván aki többet adott volna érte ;]

    (#9190) Steelheart2: KÖSZI....na pont ezt nem értettem én sem....meg is kérdeztem Tőle, hogy mégis hogyan?!? És annyi, de annyi ilyen eset van, hogy kvázi lehetetlen (Vitray T. szavaival élve: ilyen nincs, ilyen nincs...és mégis van) Nem csak a szikla volt előttem, de a Tiger II is, amit sikerült nagy nehezen kilőnöm. Szal én sem értettem, de még most sem. :N

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

  • g85j

    tag

    válasz AT1S #9188 üzenetére

    Egyértelmű, hogy farmolós és én sem lövök mindent golddal.
    Viszont ha helyzet van, akkor azzal kell csapatni.
    Nem olyan "gyors", hogy nagyon tudjon vele szaladgálni az ember, mint a tájppal.

    Viszont volt, hogy ellőtem vagy 8 goldot egy nagyon zsír körben és prémmel több mint plusz 60k-t hozott.

    A múltkor pedig összefújt a szél egy SP-el. Én Centurionnal voltam, az utolsó előtti löveggel. Kicsit sebez (kb. 120 körül átlagban), kicsi az átütés, de 4 mp körül tölt... Szétszedtem az SP-t, mint a büdössz*rt! :DDD
    Ja s szemtől-szemben. Be sem tudtam kerülni, mert még a motorom is stock volt, ő próbált, dehát.....

Új hozzászólás Aktív témák