Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz rlazol #86248 üzenetére

    Nekem sem működik az Aslainban, vagy a mod rossz vagy valamivel összeakad. Célkereszt mod van fenn.

  • lacibacsi

    addikt

    válasz rlazol #86248 üzenetére

    Igen. Így néz ki. De próbáltam a másik két variációt is (görgő, illetve mindkettő).

    Ezek után majdnem minden úgy történik, mint nálad, kivéve, hogy a végén a G-re vagy a görgőre nem történik semmi. nem változik meg a nézet, nem lesz más a jelölő, mintha mi sem történt volna...

    Aslainnál mindig clean installt választok. De mint mondtam, tegnap teljesen újra raktam a játékot és mégsem szűnt meg ez a hiba. Próbáltam azt is, hogy nem Aslainból rakom fel, hanem külön letöltöm és bemásolom, de a helyzet ugyanez.

    9.5 ben simán működött, bár ott mindig magam másoltam be (nem is tudom, hogy benne volt-e a telepítőben?!?)

    Az Aslain a WOT könyvtáron kívül pakol még valahová fájlokat? Nem igazán találtam, pedig a TotalCommander dolgozott rajta eleget.

    Itt tartok most... Fogalmam sincs hol keressem a hibát...

    Az AppData könyvtárban van egy preferences.xml fájl. Abban találtam az alábbi részt. Ennek így kell kinéznie? Nem állítottam át semmit, ez az alap, de hátha saját magának kevert be valamit a program...

    <controlMode>
    <arcadeMode>
    <camera>
    <horzInvert> false </horzInvert>
    <vertInvert> false </vertInvert>
    <keySensitivity> 1.000000 </keySensitivity>
    <sensitivity> 1.000000 </sensitivity>
    <scrollSensitivity> 1.000000 </scrollSensitivity>
    <startDist> 17.000000 </startDist>
    <fovMultMinDist> 1.000000 </fovMultMinDist>
    <fovMultMaxDist> 1.000000 </fovMultMaxDist>
    <startAngle> 60.000000 </startAngle>
    </camera>
    </arcadeMode>
    <strategicMode>
    <camera>
    <keySensitivity> 1.000000 </keySensitivity>
    <sensitivity> 1.000000 </sensitivity>
    <scrollSensitivity> 1.000000 </scrollSensitivity>
    <camDist> 42.000000 </camDist>
    </camera>
    </strategicMode>
    <sniperMode>
    <camera>
    <horzInvert> false </horzInvert>
    <vertInvert> false </vertInvert>
    <keySensitivity> 1.000000 </keySensitivity>
    <sensitivity> 1.000000 </sensitivity>
    <scrollSensitivity> 1.000000 </scrollSensitivity>
    <zoom> 2.000000 </zoom>
    </camera>
    </sniperMode>
    </controlMode>

    Most olvasom Chris0321 hozzászólását. A Jimbo's célkereszt van fent. Először arra gondoltam, hogy ez kavarhat be, de más célkeresztek, sőt a default célkereszt esetében sem működik a dolog. Aslainból ezen kívül damage panel, hitlog, auto aim (az alap), 6 színes xvm van fent (meg egy pár olyan dolog, ami nem hiszem hogy bezavarhatna)

    [ Szerkesztve ]

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák