Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz edari #86225 üzenetére

    Bajom veled? Légy oly kedves, és vedd figyelembe a smile-kat, nem viccből használom őket. Ez is csak egy vicces beszólás akart lenni, de te egyből a szívedre vetted, ahelyett, hogy leszartad volna és röhögtél volna, vagy visszaoltottál volna.

    UI.: Vissza kellett keresnem, hogy mikor szóltam hozzád. és tényleg. Kaptál tőlem már, de két alkalommal ONba ment, és mindkét alkalommal olyanért kaptad, ami alap szerintem jogos volt. De kb rég meg is feledkeztem róla. Nem vagyok harag meg düh tartó, hogy 10 percnél tovább is foglalkoztasson a dolog. A második alkalommal ráadásul nem csak te voltál a célpont, hanem alapból próbáltam információt is átadni, ami kicsit keményen sikeredett, ezért kaptam is maflást a modiktól. Első alkalommal meg olyan alap hibát követtél el te is, amit a fórumokban nap mint nap látni. Nem múködik, szar, de semmi megosztott infó alapján várod el, hogy valaki kútfejből tudja a megoldást. Az sem inkább ellened szólt, csak épp akkor jött ki, hogy minden alkalommal el és elkövetik ugyanazt a hibát. Én meg valamiért az első módolás alkalmak után már azokban keresgéltem a lehetséges hibákat, nyomokat.

    Na, de visszatérve erre a hozzászólásra: nehogy komolyan vedd, ez csak egy poénos beszólás akart lenni.

    Abból a hozzászólásból amúgy be lehetne tenni összefoglalóban pár útmutatást, hogy hol kezdjék el az idetévedők a hibakeresést.

    Valamint az ágyúk sebzésének alakulásáról is lehetne valamit írni bele, hogy némileg megelőzzük a további vitát, hogy az a b**i miért sebez ilyen nagyot, stb. (D25t származékok, kv2 troll, (I)SU-152, BL-9, Artyk) (Így is lesz, amikor valaki benyögi majd, de talán azok, akik el is olvassák először majd az összefoglalót, nem fognak annyira pofára esni, és lesz némi fogalmuk arról, hogy az miért is van úgy, ahogy épp történt.

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák