Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz Chris0321 #83758 üzenetére

    a med és a heavy vonalakról beszélek.
    Én végignyomtam kezdőként, tapasztalatból beszélek.
    A Leicttractor nem ellenfél egy csomó tanknak, amivel szembe jön: T1, T18, Otsu...
    A Pz II-ről nem sok emlékem van, a Pz IVA, Pz IIG még saját tierjében se valami nagy szám, a felett gyönge és védtelen. A Pz IVD a PzIII és a PzIIIA semmivel se jobb, csak utóbbit folyamatosan berakja spotternek magas tierbe, ami nem épp kezdőnek való mulatság.
    A 30.01H ágyúja csak papíron jó, a valóságban -mivel ott még nincs az embernek igazán tökös legénysége hozzá - pontatlan és gyönge. A IVH már használható, de mivel páncélja annak sincs sok, pályaismeretet igényel.
    A DW2-t sokan a játék legrosszabb tankjának tartják. Nekem nincs összehasonlítási alapom a többi pályázóval, de a 35,56%-os a WR-em vele 136 csata után tomatoként. Minden más tankom bőven 40%, többnyire 45% fölött van ugyanabból a korszakomból is. A kivétel még a PzIIIA a már említett okokból.
    A VK sorozat minden tagja (kivéve a 3601H-t) papír. Tier 5-ig az összes ágyú kb szar, tier 6ban kezd jó lenni a dolog, és tier 7-től lesz igazán jó.
    De a Pantherrel akkor is óvatosan kell játszani, jó pálya-, és gépismeret kell hozzá, mert elsősorban csipegető sniper.

    Blue Eagle: ami h1mpi már mondott, kiemelném: Ha jelszót változtatsz és ha megadod a telefonszámod összesen 400 goldot kapsz. Ezen felül szoktak lenni különféle promóciók, néha küldetések amivel szintén lehet aranyat szerezni. Prémium tankot akkor vegyél, ha már stabilan látod, melyik vonalon mész. Ezek legénységképzésre és kredittermelésre valók, előbbi okból hasznos, ha a vonalat amúgy is nyomod.

    [ Szerkesztve ]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák