Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diarmand

    senior tag

    válasz rlazol #80725 üzenetére

    Ja igen, az tényleg az egyik csúcs beszólása, hogy majd 52%tól megváltozik a véleményed :DDD
    Biztosan a hasraüt-algoritmus alapján számolgatja ezeket az értékeket :DD

    (#80726) Spenike
    Ugyan már, csak a templomot őrizte a szerencsétlen, bár amikor megindult az erdőben bujdosó STB1 felé, azt hittem bespottolja, de sajnos 2700 hp és egy erősen páncélozott tank sem volt elég neki ahhoz, hogy kivételesen bátor legyen :U

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz rlazol #80725 üzenetére

    Ezek nem teljesen "hasraütött" számok és nem én találtam ki. Természetesen sok szubjektívitást tartalmaznak, és én is is csak irányszámoknak tartom. Kb olyan a megbízhatóságuk, mint amikor azt mondjuk nyáron, hogy majd decemberben hideg lesz, de van amikor nem lesz vagy csak az utolsó héten jön a fagy. De azért mindannyian tudjuk hogy a december már hideg hónap.
    .
    Az irányszámok egyrészt még az Eff számítás idejéből származnak, a képletek is tükrözték ezt, másrészt azokból a klánokból, ahol megfordultam, és valamilyen számszerűsített eredmények alapján akartak mérni vagy szűrni.
    Ebbe a körbe tartozik a tankonként 300 csata és az 5K játékos csata.
    De józan ésszel is végig gondolható, hogy a csataszám növekedésével csökken a randomitás miatti eltérés és az adott statisztikai érték egyre jobban tükrözi a játékos teljesítményét.
    .
    .
    "És pár hónapja vki belinkelt 42%-s WR-rel bíró kék játékost."
    .
    Ja... tegnap is, de annak 2 (kettő) csatája volt.
    Adj egy linket, akkor elhiszem hogy van olyan kék játékos 5K csatával, akinek 50% alatt van a WR-je.
    Nincs ilyen...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák