Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bingisz

    addikt

    válasz Szepi1979 #78448 üzenetére

    Így gondolom én is.

    "-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

  • sebijani1982

    senior tag

    válasz Szepi1979 #78448 üzenetére

    "Az hogy valaki vízbe öli magát hogy a másik kevesebbet sebezzen g.ciség."
    Önmagában igen! De az nem geciség, hogy elveszed mástól a lehetőséget, hogy túlélje a csatát? Vagy még egy szerencséset lőjön?

    Bingisz téged sem értelek. Mindig normálisan állsz hozzá a fórumhoz, segítőkész vagy, erre jön egy ilyen és még azt mondod, hogy az áruló a majdhogynem faja gyerek? Az arty meg milyen gyáva, hogy vízbe fulladt....

    Így is, úgy is valószínűleg vesztett volna a mutatványos, akarom mondani az artysta, de azért minimum 0-1200 dmg lett elvéve tőle azzal, hogy elárulták a helyzetét.

    Kicsit olyan ez, mint amikor a felvételizőt kérdezik, hogy kb. mennyi áldozata volt a második világháborúnak?
    A srác válaszol:
    - Kb 70 millió. -Lenyom egy kis jattot a vizsgáztatónak, majd ezt mondja:-Van itt egy srác nagyon penge, de nekem kell ez az állás!
    -Semmi gond, megoldjuk.
    Bejön a másik srác, a vizsgáztató így szól:
    - Hány áldozata volt a második világháborúnak?
    - Egyes források szerint a civil és a holokauszt áldozataival együtt 72 771 500!
    - Nagyon jó, NÉV szerint?

    Remélem érthető a párhuzam...

    (#78453) maxsoft Nem tudom, de az előbb volt bent csatában 10k csatás T29 220 WN8-al, egy másik 24k csatás játékos 400 WN8-al...

    [ Szerkesztve ]

    "Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

Új hozzászólás Aktív témák