Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pete55555

    addikt

    válasz Remus389 #78285 üzenetére

    No, erre tudok reagálni.
    WTF még nincs (teszten próbáltam anno, mikor bejött), viszont a JPE100-at most vettem meg. Az a baj ezzel a tankkal, hogy néha iszonyat elbánik vele az RNG. Ma reggel egy csatában nem ütöttem át az Is-8 oldalát. Illetve átütöttem, ott volt a lyuk, de 0 dmg. Jólvan mondom spaced armor, ez van.
    OBJ 263. Nem ütöm át a hasát. Jó, pech, oké...
    Obj 704 nem ütöm át szemből, becélozva.
    MIIIIIIII????? Kicsit ki voltam, mindez egy csatán belül. Már megnéztem, hogy nem-e HE-vel lövök, de akkor meg azzal is csak sebeznem kellett volna 100-200-at. (replay van he érdekel valakit, nem a levegőbe beszélek)

    Másik. T110E4 kupoláját nem lövöm be. Messziről nem találja el, hát oké mondom 3.5 pontosság, belefér, felémegy. Csata végén odajött a pofámba, na mondom most megvagy, ráfordul, céloz, lő, kupolát eltalálom, éééés semmi !!!

    Úgyhogy vannak már érdekes történeteim vele kapcsolatban.

    Tegnap mentem egy 6700 dmges kört, jobb is lehetett volna, ha nem lövik el a motorom, és túlélem, de az első osztály meglett vele.
    Arra jöttem rá, hogy ezzel nem szabad TD helyeken pózolni, menni kell az ellenfél arcába, amolyan medeket támogató egységként. Medek lökdösik egymást, kikukkantanak, én meg odamegyek BUMM, aztán vissza tölteni.
    Vagy be a városba dogfightra, E-100-ak ellen. Na arra kiváló ez a tank. De kell mellé 1-2 med, vagy heavy, mert egyedül sz*rt sem ér.

    ...Szeretem leracsniztatni...

Új hozzászólás Aktív témák