Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz h1mpi #66774 üzenetére

    Lesz másik tank, ami miatt lehet vinnyogni, ne aggódj egy percig sem emiatt. A WG ilyen emberkísérleteket folytat, mindig fut az események után. Mondjuk azt a részét nem értem az esetükben, hogy a WG csapatban is vannak jó játékosok, de ha nagyon akarnának, akkor pl QB-t leültetnék játszani az új tankokkal és elmondaná nekik, ha nagyon erősre sikerült valamelyik.

    Én biztosra veszem, hogy a WG játékos csapata jelzi előre (és folyamatosan) a problémákat, de a döntés üzleti jellegű. Ezzel sincsen semmi baj, csak akkor legyenek következetesek már, ne ilyen kapkodva és össze-vissza rontsák le a tankokat.

    Nem is értem, miért nem lehet azt csinálni, hogy felrakni a statisztikát, hogy ez a tank, emiatt túl erős és itt egy pillanatra meg kell állni, mert ez bonyolultabb kérdés. Sok olyan tank van, amelyikhez nagyon komoly gyakorlat kell, hogy jól tudjon menni venni, tipikusan ezek azok, ahol gyenge átlagsebzésű (az adott tankkal) és pocsék eredményt felmutatóak vinnyognak a legjobban, miközben ők maguk képtelenek jól használni. A kiemelkedő használat azt jelenti, hogy jó átlagot tud az ember felmutatni vele, nem azt, hogy megy vele egy szerencsés kört és két féltéglával döngeti a mellét utána :)

    Szóval komplexebb elemzés kéne minden tank esetében, amit az emberek nagy része meg sem értene, de ha a WG feltenné ezeket, akkor aki akar és szeretné megérteni, az megtehetné.

    A KV1s átlagsebzése 622. Tier6-ban ez sok? A francokat az. Pl nashorn 609, su100 600, nagyon közel vannak, mégsem hallani vinnyogást miattuk (még) és akkor mi van a jobban teljesítő tankokkal, a hellcat meg fv arty miatt megy a vinnyogás, de pl kv2 átlag sebzése magasabb 680, most akkor majd amiatt lesz a vinnyogás?

    Ez is mutatja, hogy a kérdés sokkal összetettebb, mint sokan képzelik. Szóval ez az OP hiszti soxor csak illúzió. Gyakori tankok, valószínűleg sok embert kiszednek, mert számszerűen sokan vannak, aztán beindul a vinnyogás.

    A WG-nek van egy törekvése, hogy próbálja diverzifikálni, sokszínűbbé tenni a játékot és ha bizonyos tankok túl népszerűek lesznek, illetve -sajnos- odafigyelnek a vinnyogásra is, ahelyett, hogy a statisztikát néznék meg inkább, szóval ha egy tankot aránytalanul sokan használnak, akkor tönkre teszik és ezáltal azt gondolják, hogy jót tesznek a játéknak. Szerintem meg legalább annyiszor balf.szságot csinálnak vele, amennyiszer jót, mert nincs egy kialakult stratégiájuk.

    Lehetne pl külön, egy fix napi jutalommal díjazni, ha valaki egy tier-en belül több tanktípussal megy. Nem kell nagy dologra gondolni, 1-2 kis javító, 10-15e kredit, valami, ami mégis motiváló vagy komolyabb jutalom heti, havi szinten, ha valaki több típust használ rendszeresen egy tier-ben. Biztos ki lehetne valamit találni és máris kevesebb energia kéne a tankok mesterséges ballanszolására.

Új hozzászólás Aktív témák