Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diarmand

    senior tag

    válasz dfsz34 #65605 üzenetére

    Már megint az a fránya félremagyarázás.
    - ki bántotta szegény EJ-t? Senki a topicban, pedig van itt pár ezer hsz.
    - különösebben gyűlölködőket sem találni itt, max olyanokat, akik ezzel-azzal nem értenek egyet.
    - nem beszéltél a játék értékelési rendszeréről, hanem megint mutogattad az e-phaszod
    - ez lehet fura lesz, de nem vagyunk irigyek EJ-re. A topicban egyetlen ember van, aki irigy rá és az bizony te vagy

    Egyéb félremagyarázás? :U

    (#65618) LK

    Igen, érdemes. Nagyon jó kis tank, használható páncéllal, és egy nagyon jó ágyúval.

    (#65602) Mogyesz75 Besírtam :C

    [ Szerkesztve ]

  • rlazol

    addikt

    válasz dfsz34 #65605 üzenetére

    utoljára hozzászólva ehhez a témához, egyben csatlakozva Diarmand kollégához.

    -rajtad kívül ebben a topikban SENKIt nem érdekelnek EJ vagy Black Joe vagy bárki más, nem PH!-s ember statjai.

    -ebből kifolyólag az se érdekli a többséget (ha nem így van, kérem, jelentkezzenek a kivételek és elkussolok), hogy te hány %-ra közelíted meg ezeket a játékosokat.

    -semmi kétségem, h nálam 1000x jobban ismered a játékot - a tankokat, pályákat stb., ezért ehhez kapcsolódó meglátásaid, véleményed számomra - és szerintem a többiek számára is - nagyon értékesek.

    -kérlek, értsd meg: bár a WN8-om kb a tizede a tiednek, nem biztos, h annyival rosszabb játékos is vagyok a topic értékrendje szerint. Biztos találsz olyan helyet, ahol a WN8 dönti el, ki a jobb. Itt fontosabb a bajtársiasság és az élvezet. Rajtad kívül itt senki nem azért kezd el egy tankot vagy új acc-ot, hogy jobb statjai legyenek. Ha csinálok egy 2000+ WN8-as csatát, persze én is nagyon büszke vagyok magamra, de ha a WN8-om 250, de az én foglalásommal épp megnyertük a csatát, nekem (és az itteni topic olvasóinak többnyire) ugyanakkora öröm. Ha választani kell: visszamenjek lelőni a foglalást egy 150 hp-jú TDről, de akkor más lövi ki az artyt (300hp) vagy levadászom én de akkor vesztünk, én visszamegyek. EJ vagy te, úgy gondolom az esetek többségében a dmg-et választjátok, mert a WN8-hoz az kell. Nincs ebben semmi rossz, csak egyszerűen más a célunk ebben a játékban. Nem csak neked és nekem. Neked és a topik olvasóinak általában. Ha mégse, majd mindenki beszól nekem én meg elkussolok.

    - Mivel az utóbbi időben majd minden alkalommal, amikor az EJ téma előkerült Moderátornak kellett rendet tenni, egyesek már flame-nek tekintik az EJ-s hsz-ek. A legokosabb a részedről az lenne, ha ezt a témát tudatosan kerülnéd, legalább egy darabig.

    -és még egyszer: tudom, h sokkal jobb játékos vagy mint én, vagy mint itt sokan, de ezt akkor is be tudod bizonyítani, ha EJ-t ás a WN8adat nem emlegeted.

    [ Szerkesztve ]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák