Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrszitya

    senior tag

    válasz Jolet #65388 üzenetére

    Én a Dicker Max-ról tudok konkrétan nyilatkozni, de inkább idézek:

    "A maga fura módján néha kifejezetten FUN vele a játék. Ha kikapsz egy jobb hulldownos pályát, akkor elég izgalmas meccsekben lehet részed. Ilyen pályákon a csőlehajlást kihasználva simán tudja kompenzálni az amúgy papír páncélját.

    Viszont az érem másik oldala, hogy a D.Max hihetetlenül szituáció, na és pláne pályafüggő. Olyan térképeken, ahol nincs lehetőség hulldownozásra, vagy nagyobb távolságokból sniperkedésre, iszonyatosan kényelmetlenné válik vele a játék. Egy városi vagy a mostanában feltűnő újabb "alagutas" pályákon (Severogorsk, Hidden Valley), ahol nem igazán tudja elkerülni a face-to-face harcot, inkább csak szenvedés vele a játék." (Wotinfo.hu)

    Prém nélkül 10.000 kredit feletti átlag hozható vele (jelenleg 11k az átlag, ezzel a jobbak közé tartozik). A cikk jóval többet említ, de ahhoz keményen meg kell dolgozni vele.

    Nulla páncélzat, kevés hp és lőszer, közepes mobilitás, megfelelő átütés, jó sebzés, kiemelkedő csőlehajlás.

    A Scmalturm nekem még tetszik, de csak tesztszerón próbáltam anno. Egyszer majd meg is veszem szerintem. A fórumozok többsége nem kedveli.

    "A med ikon ne tévesszem meg senkit, ez egy tornyos TD sok HP-val. Stílusa kicsit hasonló a Pantherhez: megállni valahol nagy távolságban egy olyan helyen, ahonnan be tudjuk lőni a kulcspontokat és innen támogatni. A közelharc kerülendő, mivel egyrészt maga a tank papír a tornyát leszámítva, de rövid távon még lassú is, így egy esetleges forró szituációból szinte lehetetlen lelépni vele.

    ... nagyon jó ágyú, erős toronypáncél, jó csőlehajlás, nagyon jó kredithozam ... gyenge testpáncél, gyenge motor, nincs könnyített MM-je." (Wotinfo.hu)

    Az átlag bevétel 12k vele mostanság, így megelőzi a Super Pershinget is érdekes mód.

    A hetesekről én nem tudok semmi érdemlegeset, de a Wotinfo-n keress rájuk.

Új hozzászólás Aktív témák