Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • homeless09

    őstag

    válasz Djuree #6533 üzenetére

    Azzal nekem sem lenne bajom, ha csapatonként 2 arty van. De napok óta folyamatosan 4-5 van T7-T8 artykból. Számomra így nem élvezetes a játék.

    'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

  • dfsz34

    őstag

    válasz Djuree #6533 üzenetére

    Valóban nem itt kell sírni, hanem megírni a WG-nek mint én tettem, hogy soha többet nem fizetek elő prémre, amig nem viszik le az 5 arty kvótát 2-re legalább a teljesen nyílt pályákon. Felőlem Himmelsdorfban lehet 5 arty.

    Ez nem sírás, hanem egyértelmű dolog és főleg a heavy és kisebb részben a TD vonalat érinti, ők szenvednek a legjobban az arty OP miatt, nagyobb tier-ben főleg. A játék nagyságrendekkel izgalmasabb, az emberek bevállalósabbak, ha kevés arty van. Ha 3 vagy több nagy arty van én pl a T34-el keresek valami védett helyet, amiről úgy gondolom, de persze ez sem megy mindig és próbálok nagy távolságokból operálni ha van spot nekem, de minimálisra csökkentem az aktivitást, mert nincs értelme kijönni a takarásból és azonnal több száz hp-t veszteni egy lassú, nehezen forduló tankkal, amilyen a legtöbb heavy amúgy. Az az igazság, hogy 1500-2000 HP sebzés túl van dimenzionálva, amikor tankok HP-ja Tier8-9-10 ben ennél nem sokkal több, sőt van, hogy az Arty többet sebez elméletben, mint a teljes HP-m. Ok, a tipikus ellenpélda, hogy van olyan TD, amelyik szintén sebez 1000-t, de azoknak nem hullik az ölükbe a sült malac oda kell menni közel az ellenséghez, rá kell látni, amivel a megtorlást is kockáztatják, és a TD helyeket már én is ismerem, hát még egy tapasztaltab játékos és azokat könnyű elkerülni. Engem szinte soha nem szed ki sniper módban TD, de tank se nagyon, mert tudom, hogy én hova szoktam menni, figyelem, hogy mások hova szoktak menni és azt is hogy a profik hol és hogyan kerülik el a veszélyzónát, aztán próbálom utánozni. De nagyságrenddel több olyan helyzet van, amikor egészen egyszerüen nem lehet az arty tüzet elkerülni, pl támadás a hegyen fel, hogyan kerülöd el az arty tüzet, ha van 5 belőle? sehogy, próbálsz araszolni felfele, rettenetesen lassú mozgékonysággal és ennyi, próbálsz cikkázni, bár a cikkázás szó ugye vicc, ha arra a szánalmasan lassú jobbra balra mozgásra érterm, ennyi ha valami szerencse folytán nem lő szét az arty, akkor felérek és harcolhatok vagy kempelek lent, ahogyan az "okosok" és a "bölcsek" teszik, csak úgy meg vesztünk, mert támadás a feladatunk, de legalább nem lövik szét a tankom,

    [ Szerkesztve ]

  • Remus389

    veterán

    válasz Djuree #6533 üzenetére

    +1 én sohasem bosszankodtam ezen, azonkívűl mindig van egy arty-m a garázsban

    szóval én is arty-zok a változatosság kedvvért és átlagban nem hiszem hogy sokkal többet sebzek, van hogy kinyír egy rohadt scout

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák