Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Habib[HUN] #6525 üzenetére

    A Tigris H-t egyértelműen sniper szerep felé akarják terelni a nagyon drága javítással, de ahhoz meg nem ártana ha gyorsabb lenne, mert az igazi sniper nagy távolságokban mozog az ellenségtől, próbál úgy kerülni, hogy oldalt vagy hátat tudjon lőni. Soha nem voltam az a kempelő sniper, aki befészkeli magát valahova, aztán onnan durrogtat nagy távolságokra és egy ilyen mozgásban maradó szerepre egy gyors TD, mondjuk hogy hasonló tier-ben maradjunk egy su100 vagy su122-44 sokkal alkalmasabb, mert gyorsabbak.

    Már többször próbáltam a támadókkal tartani, de ott sem túl hatékony a Tigris, mert boldog boldogtalan meglövi közelről és a javítás horribilis 10-12e credit ha kilőnek, de hacsak bekapok egy lövést, akkor is 3-5e-ről indul. Marad a sniperkedés, de abban ezek szerint még fejlődnöm kell, hogy ne kelljen állandóan farmolnom más tankokkal, ha a tigrissel akarok játszani.
    mondjuk egy leopardot leszedtem ma kb 610 méterről, a saját tankunk a domb aljában kevert, ő spotolt, a Leo meg kidugta a tornyát, de még így is szerencsés egy lövés volt, mert kitaláltam, hogy merre indul el a Leo és úgy kb odacéloztam, ahol szerintem lesz kb 1-1,5 sec múlva, mert durván annyi a lövés ideje ilyen nagy távolságra, illetve ott már figyelembe kell venni a röppályát is és kicsit feljebb célozni az a biztosabb. Beírtam a Leonak, hogy bocs a kilövésért, de ez egy 610m-es lövés volt,

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák