Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllarus

    veterán

    válasz KaLeun #64767 üzenetére

    Az ilyenek akkor is ezt csinálják, ha van arty, ha nincs, az artyk száma nem javít vagy ront a helyzeten. Airfield tipikusan az a hely, ahol ha van arty, akkor a top sebzők között van, ha több van, akkor azok bitorolják az 1-3 helyet mindkét csapatban.

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

  • dfsz34

    őstag

    válasz KaLeun #64767 üzenetére

    Ha lett volna arty, akkor sem őket, a bázison kempelőket lövi ki elsőnek, hanem azokat, akik elöl harcolnak. Airfielden főleg, mert ott nincs betonbiztos fedezék, illetve nem tudhatod, hogy melyik oldalra megy az arty, addig biztosan bármikor bekaphatod tőle a lövést. Ha meg már tudod, hogy melyik oldalra ment, akkor meg lehet arty árnyékban ügyeskedni egy ideig és abban bízni, hogy nem mozog el az arty.

    Airfield pálya tipikusan olyan, ha van arty, akkor az el is dönti a csatát, hogy melyik oldalon van(nak) az ügyesebbek. Ott a domboknál a húsdarálóban bármit akarsz csinálni, arty meglőhet.

    Ezzel még nincs önmagában, mondjuk nem szeretem őket, de mozgok, ahogyan csak lehet, ha eltalál, akkor eltalál.

    Nekem az igazi gondom velük, hogy megölik a taktikus játékot és iszonyatosan lecsökkentik a választható megoldások számát. kimozdulsz? haha, már jön is a gránát. Nem a megszokott lapítós arty védett helyen vagy? haha, jön a gránát. Csináld csak mindig ugyanazt sablonosan, na jó nem mindig ugyanazt választhatsz 2-3 megoldás közül, szevasz.

    Ja és a bázison kempelők köszönik, de maximum a végjátékban érzik meg az arty gránátjait, na kösz szépen ezt a fantasztikus hatást a játék stílusra és játék menetre. Totálisan feleslegesek, szvsz, de megértem a szerepüket, főleg a wg szempontjából, a sok szerencsétlen, aki tankkal nem tud mit kezdeni, majd artyzik és királynak hiszi magát a nagy alfa és pusztítás miatt. Evvan, de attól még mert a játék része, nem jelenti azt, hogy nagyon jó dolog.

Új hozzászólás Aktív témák