Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K6000

    tag

    válasz atis123 #6234 üzenetére

    Én a Tiger P tankot használom. Mivel jelenleg csak T7 tankom van a többieknek meg T8-T9 így a sima Tiger eleve kiesett a lehetőségek közül. A Tiger P sokkal keményebb, szakaszba jobban használható mert engem a nagyobb tier csatákba szokott dobni (a szakasztársak miatt) amit a sima Tiger nem bírna. Lassabbnak lassabb de tier 8-10 csaták már nem olyan pörgősek, ha oda kerülsz akkor látni fogod, hogy a csaták menete jóval lassabb van idő mindenre, odaérni a fontosabb helyekre, megtervezni (átgondolni) az útvonalat.
    Ha gyorsabb tempó kell akkor a sima Tiger is lassú lesz, válasz inkább egy jó med tankot. Nagy ágyú a magasabb csatákba is sebez a lomha nagy tankok között meg olyan gyors vagy hogy F1 pilótát kell raknod a tank sofőrjének hogy a sok lassan araszoló betonkockát kerülgetni tudd :D
    Ha viszont Tiger II a cél akkor nincs mese ezt kell választani. Meg kell tanulni minden pályán hol a fedezék, ha szakaszban vagy akkor egy kicsit könnyebb de alapvetően sokkal küzdelmesebb játszani a Tiger tankkal mint a Tiger P-vel. Az előbbinél nem fér bele egy hibás döntés, a Tiger P esetében igen. Legalább is az én tapasztalatom az, hogy mindig kapok második esélyt (mert nem ütött át) és bár jóval ritkábban de előfordul egy harmadik esély is.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

  • echterion

    nagyúr

    válasz atis123 #6234 üzenetére

    Én nem tudom, ki mondta, hogy a sima Tiger jobb, mert ez ebben a formában nem igaz. Nekem mindkettő megvolt (a P még meg is van) és mondhatom, hogy a P sokkal jobban játszható szerintem. Második vonalban is ugyanolyan jó, mint a sima Tiger, első vonalban meg egyértelműen, köszönhetően a vastag front-nak. Kevesen tudják, hogy hol kell lőni, ezért elég sokáig lehet vele húzni. Az ágyúja pontos, szinte mindent át lehet vele lőni, top tankként szinte egyedül lehet vele hozni egy-egy csatát.

    **********

Új hozzászólás Aktív témák