Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz jano_77 #5982 üzenetére

    Nem szabad eladni az accountot, mert a WG tulajdona, ez így igaz. Lopni és ölni sem szabad, még is sokan csinálják. Mivel engem rohadtul nem zsibbaszt, hogy kinek az accountja, ezért felőlem el is adhatja, meg meg is tarthatja. De az eutós példa sztem nem volt jó. Mert az autó a te saját tulajdonod. Az acc meg nem. Az autót eladhatod, ha nem kell, az accot meg nem. Ennyit kell megérteni, nem többet :K

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

  • Tenken

    őstag

    válasz jano_77 #5982 üzenetére

    Elég nagy tévedésben élsz autó ügyben. Nyilván ez egy magasabb szintű komfortot is biztosít, de azért a legtöbb autóhasználó azért vesz, mert egyszerűen szüksége van rá. Nincs más mód. Sokan -én is- olyan munkát végzünk, ami elképzelhetetlen lenne nélküle. Több helyre egy nap időben odérni bkv-vel/tömegközlekedéssel vagy biciklivel nem lehetséges. Tehát az autó, mint olyan egy munkaeszköz alapvetően. Megveszed egyszer adott áron és onnan folyamatosan esik az értéke. Az, hogy alatta mennyit hasznot tudsz "kihozni" általa az az egyénen múlik. Itt nem csak a tulajdonról van szó. Az autó egy használati tárgy. Szükség van rá. WoT-ra meg nincsen szükség. Azt azért csinálod, mert élvezed. Nem azért, mert hasznot remélsz érte. Alapvetően ez az a dolog, amit úgy látom nem értettél meg. Azokat a prémtankokat senki nem kérte, hogy pénzt adjon érte. Az ő döntése volt, mert úgy érezte, hogy jobban fogja majd élvezni utána. Megtörtént. Megkapta amiért csengetett. Innentől kezdve nem gondolhatja, hogy az valós piaci értékkel rendelkezik ezek után is. Ha nem élvezi már a játékot az a személyes problémája.
    Te nem vagy tisztában a munka és az értékteremtés fogalmakkal alapvetően az a baj. Egy ilyen accountban nincs hozzá adott érték. Ezért nem ér egy fillért sem, nem azért, mert a WG a kisbetűivel ezt elintézte.

    "Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

Új hozzászólás Aktív témák