Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz xenom0rph #50681 üzenetére

    Már számtalanszor leírtam, nem fogom ugyanazt 100 szor leírni, lehet nagyképűség, de az is lehet, hogy használni kéne a keresőt... nem véletlenül nem fogok ezentúl tanácsokat adni, egyszerűen már mindent leírtam, akit érdekel megkeresi, akit nem, az így járt.

  • McSico

    senior tag

    válasz xenom0rph #50681 üzenetére

    Ha az egyik képesség 100%-on van, akkor utána lehet tanítani a következőre. Ha az is 100-lesz, akkor jöhet még egy képesség. És így tovább.
    Cserélni nem kell. Ha van rajta két képesség, akkor mind a kettő aktív.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

  • Cray Tyler

    senior tag

    válasz xenom0rph #50681 üzenetére

    Tehát tiger skillek, ahogy én látom.

    Előtanulmány: Bármikor cserélheted a skilleket. Példa: Első skillnek mondjuk javítást tettél be a parancsnoknak. Tanulgatja bőszen, mondjuk 88%on van, amikor megvilágosodsz, hogy mégis inkább álcázást szeretnél neki. Megnézed a tag legénységi lapját, és ott "resetelni" tudod a skill. Ez pénzbe kerül. Ha csak ezüstöt költesz rá, akkor valamennyit vissza fog esni a váltás után a skill. 88%-nál tehát úgy döntesz hogy mégis álca kell, költesz rá 20.000 ezüstöt, beállítod hogy inkább álcázás legyen, és leesik (kb.) 74%ra, de már álcázás lesz, nem pedig javítás. Ez a mínusz a bünti a váltásért.
    DE
    Ha goldot vagy hajlandó áldozni skill váltáskor, és nem csak ezüstöt, akkor nincs ilyen "százalék mínusz". Fenti példánál maradva ugyanúgy 88% lesz a skill váltás után az álcázás képesség a parancsnokodnál.

    Mit tudunk a tigerről.
    Heavy tank, tehát lomha mint a maci => javítás kell (hogy minél hamarabb tegyék vissza a láncot a legények és ne állj a kelleténél tovább tehetetlenül a tűzvonalban) és kuplung égetés (attól gyorsabban fordul a verda).
    Heavy tank tehát messziről világít => álca hótfölösleges.
    Heavy tank, tehát zárt => lehet bele tenni ventillátort (ami +5% minden legénységi tagnak), ami a Brothers in Arms-szal együtt (az is +5%, és magyarul Elit Alakulat a képesség neve, itt a fórumon és a szlengben a rövidítése BiA, vagy bia) már +10% minden legénységi tagnak, ami durca.
    Német tank, tehát gyullad mint a galagonya => megfontolandó a tűzoltás képesség.

    Fontos még, hogy két típusú képesség van: az egyik tanulás közben is aktív (tehát menet közben is érezteti a hatását, ahogy a képesség szintje emelkedik, úgy lesz egyre érezhetőbb, ilyen pl. a javítás), a másik csak akkor "kapcsol be" ha elérte a 100%-ot (ilyen a 6th sense vagyis magyarul a hatodik érzék).

    És akkor tiger skill roadmap, szerintem:
    Elsőre mindenkinek válaszd a javítást, kivéve a sofőrnek (neki a Kuplung égetést válaszd).
    Várakozz, amíg nem éri el mindenki a 100%-ot.
    Ekkor döntsd el, hogy akarsz-e goldot költeni a képességek váltására. Mert képességet váltani KELL.
    Ha nem akarsz goldot költeni erre (én most ezt veszem alapul), akkor most ne válts még képességet, hanem válaszd ki második képességnek mindenhol a tűzoltást.
    Várakozz, amíg elérik a 30%-ot.
    Ekkor fogsz képességeket váltani, mert a 30% le fog esni kicsit (mert nem költesz rá goldot). Azért kell ez a +30% megvárás, hogy az első képesség megmaradjon 100%, és legyen értelme a váltásnak.
    Most válaszd ki első képességnek mindenhol az Elit Alakulatot, másodiknak pedig mindenhol a javítást, kivéve a sofőrnél (neki másodiknak ugyanúgy add vissza a kuplung-égetést).
    Vegyél a tankba ventillátort (ha még nem lenne).
    Várakozz, amíg mindenki megint eléri a 100%-ot.
    Harmadik képességnek adj mindeninek tűzoltást.
    Várakozz, amíg elérik a 30%-ot.
    Akkor most eljött az idő, hogy az első két sort újra leoszd nekik.
    Az első képesség mindenkinél maradjon a bia. A második képességek: parancsnok: hatodik érzék, sofőr: kuplung égető, többiek: javítás. A harmadik képességnél szerintem már eléggé ízlés dolga, ki mit vesz fel tanulós skillnek. Javaslom: parancsnoknak és sofőrnek javítás, többieknek tűzoltás.

    Remélem tudtam segíteni. Ez az én verzióm.

Új hozzászólás Aktív témák